Неутрализатори на вредни полета.

Отговори
Арахая

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#61

Мнение от Арахая » 11 апр 2019 14:41

Aйкроу, обикновен оргонит= оргонит c епокcиднa cмолa , или имaш друго предвид :?

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#62

Мнение от ivchak » 11 апр 2019 17:16

Айкроу, ето я пак след още доработка с поликарб. плоскости и без тях.Слагам я между тези плоскости защото когато е по-голяма от 4-5 витки външните витки натежават и увисват, а и ако я изтървеш на земята - цялата се "сгъчва" :)) Още повече че искам да сложа 1 спирала под кревата на внучето , а то се вре навсякъде и ще я смачка. :)) Снимал съм и по-малката спирала във вертикално положени положение за да видим дали работи и така .Благодаря предварително :)
2019_04_11_(13-08-55-06).jpg
гола спирала.jpg
Вертикална.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#63

Мнение от icrow » 11 апр 2019 19:25

Със смола.

310 и двете. И явно от едната страна е + от другата -
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#64

Мнение от ivchak » 11 апр 2019 21:53

Айкроу, благодаря за измерването Up! Разбрах защо спиралата става отрицателна когато я сложа между плоскостите Doh Когато започвам да лепя плоскостите с топлия силикон без да искам вкарвам силикон и под крайната витка на спиралата която се повдига и обръща полето.Затова сега първо залепвам крайната витка на долната плоскост на няколко места и тогава слагам горната плоскост и слепвам двете плоскости :))

Арахая

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#65

Мнение от Арахая » 12 апр 2019 01:09

Ивчак, сега ми дава , че и двете спирали не са негативни. Цифри като големина не мога да дам, че не ме бива в скалата хич , колкото и да я мъчих 1ke ...

Благодаря и за ценните изводи, които споделяш. sun

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#66

Мнение от ivchak » 12 апр 2019 16:04

Благодаря и на теб Арахая 1ty . Колкато до скалата на Айкроу, може да си избереш няколко снимки с плюс и минус излъчване измерени от Айкроу и когато питаш махалото колко единици е силата на излъчване добави към въпроса и "по скалата на Айкроу" . Надавям се с малко треннировки да ти се получи . После може да измериш нещо(например заредена върху спиралата чаша вода)и да пуснеш снимката за измерване от Айкроу . Желая ти успех Hola

Арахая

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#67

Мнение от Арахая » 12 апр 2019 16:34

1ty , Ивчак, ще пробвам отново със скалата, за да мога да давам и стойности. Той и Айкроу ме насочи още в началото за скалата, но аз съм бавно загряваща и нещата ми се получават по-бавно. Но няма да се отказвам доде не ми се получи 1ke sun

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#68

Мнение от ivchak » 12 апр 2019 17:03

Up! Up! Up!

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#69

Мнение от icrow » 12 апр 2019 17:05

Ми не бих казал че е скала. По скоро е единица за количество. Приема се че е от + до безкрай. Съответно и -. И все едно се мери напрежение или картофи. Питаш кантара тия картофи колко кг са. Почва се с въпроси над 10 100 1000 като даде - връщаш назад. Като станеш про почваш да виждаш директно цифрите.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

qwerty
Мнения: 48
Регистриран: 12 мар 2015 12:15

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#70

Мнение от qwerty » 14 апр 2019 00:34

Ето го и моя опит за навиване на спиралата (проводник 2,5мм2 ПВ-А1 едножилен):
P1130176_.jpg
Не стана идеално в една равнина (в средата е леко надигната) но не можах по-добре да я направя (залепвах на места с моментно лепило, но явно трябва по-често да се залепва, защото лесно "излиза" от равнината)
Моля icrow когато имаш възможност за измерване. Благодаря.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори

Върни се в “Неутрализатори”