Неутрализатори на вредни полета.

Отговори
Арахая

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#71

Мнение от Арахая » 14 апр 2019 05:11

Айкроу, qwerty е помолил теб за измерване, но си позволих и аз да измеря, за да си ми коректив. 1ty

Дава ми, че е "+" и около 110

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#72

Мнение от icrow » 15 апр 2019 10:13

От показаната страна е - иначе е 160
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

qwerty
Мнения: 48
Регистриран: 12 мар 2015 12:15

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#73

Мнение от qwerty » 15 апр 2019 12:33

Благодаря и на двамата за измерването.
Странно е защо е минус, Филип, беше казал да се слага както е на снимката от сайта в който ги продават т.е. спиралата да е по часовниковата страна. Какво ли я е накарало да стане минус? Ето и снимка от другата страна - от нея плюс ли е? И как реално трябва да се постави на земята? Да не би да трябва да се поставя с плюса надолу за да може той да неутрализира геопатогенните зони и реално да си е както каза Филип и както е на снимката от сайта в който ги продават?
P1130177_.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#74

Мнение от Philip » 15 апр 2019 13:16

Тази спиралка е чудесна за развиване на чувство кое и как действа :)
Слагаш я с едната страна към земята, отдалечаваш се и поглеждаш към нея, и пространството над нея без да мислиш. Все едно сега за първи път влизаш на това място.
При правилно поставяне има чувство на спокойствие и то е свързано със спиралата. Тя изпъква при погледа натам. (приблизително е същото, както когато спре тока, но тогава няма източник :) )
При неправилно поставяне чувството е все едно дори не я виждаш спиралката, а полето на стаята е напрегнато. Все едно не съществува.
Наблюдавам Анализирам Променям

Арахая

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#75

Мнение от Арахая » 15 апр 2019 14:24

...пак съм оплескала значи с измерването, ех 1ke

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#76

Мнение от icrow » 15 апр 2019 15:33

Плюс е
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

qwerty
Мнения: 48
Регистриран: 12 мар 2015 12:15

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#77

Мнение от qwerty » 15 апр 2019 16:06

Т.е. докато успеем да развием чувството с положителната страна нагоре ли да я поставяме спиралата?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#78

Мнение от Philip » 15 апр 2019 16:24

За мен и у нас - посоката е тази, която съм посочил.
Това, което написах одеве, беше защото при тази спирала и блокираните от нея полета, чувството е силно и може да се усети от всеки.

Както казах - казал съм правилната според мен посока, за да си върши работата - блокаж на земни полета.
Ако я ползваш за нещо друго - посоката може и да е обратна.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#79

Мнение от ivchak » 15 апр 2019 19:54

Здравей qwerty,на първата снимка спиралата би трябвало да е положителна, ако е идеално равна.Даже Арахая се е подвела вероятно от външния вид(правилната спирала изглежда като 6-ца-както и Филип я дава). Но както излезе и от моят опит тя е много чувствителна.Най малкото отклонение по верикала може да обърне полето.Ако искаш да си сигурен какво излъчва може да я направиш леко дъговидна(4-5 градуса) във вертикална посока на горе т.е. центъра(началото на проводника) да е на върха на дъгата ,а най външната витка да е най ниско.Става дума за първата си снимка.Така ще се получи леко намаляване на радиуса на действие на спиралата, а излъчването ще се концентрира повече през центъра.

qwerty
Мнения: 48
Регистриран: 12 мар 2015 12:15

Re: Неутрализатори на вредни полета.

#80

Мнение от qwerty » 15 апр 2019 20:10

Благодаря Ви,
наистина не е идеално в една равнина спиралата и може би затова не е както се очаква положителна като е по часовниковата стрелка.
Относно полето - за не усещам нещо (както и да е завъртяна спиралата), може би трябва някак да си развия тази чувствителност, но за момента е такова положението. Искам да я използвам единствено за блокаж на Хартман, Кюри и евентуално ако има и други гео патогенни зони и тъй като не мога да разбера къде има идеята ми беше да сложа такива спирали на най-използваните места в апартамента. За целта обаче мисля как да успея да ги правя консистентно в една равнина и плътно навити (за момента не съм измислил).

Отговори

Върни се в “Неутрализатори”