Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

Типове уреди и честоти
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#1

Мнение от Philip » 12 юни 2019 13:28

Реших да отделя уредите, които прави Дидо, че дори аз едвам намирам точно къде съм писал последно за тях :))

Току що говорих с него, така че - ето прясната информация :)
Допълнението към уреда, който правеше до момента, е готово отвсякъде.
Аз пък от седмица изпробвам уреда му с тесла бобината или както е широко известно - бобина на Мишин.
Ще напиша и за двете в последователни постове, за да не стават обърквания :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#2

Мнение от Philip » 12 юни 2019 13:44

БИОРЕЗОНАНСНО УСТРОЙСТВО на Дидо.
****************************************************

Прототипът на автономното устройство е готов и работи.
Сега следват поръчка на двустранни платки и закупуване на микропроцесори.
За да успее да запази максимално ниската възможна цена е ползвал малък микропроцесор, ама се нерви, че е използвал напълно възможностите му, а е искал да има и изпълнява още неща.
******************************************************
За който иска да ползва такъв през лаптопа или компютъра си - няма никакъв проблем да си поръча. Дидо ще му го направи в кратки срокове, защото има и платките, и всичко друго нужно. Запазил е цената от 150лв за него, въпреки новите допълнения, които е правил.
*******************************************************
Който има вече такова - изпраща му го, той го променя с всичко, което е доразвил по тази платка и го допълва с платките, микропроцесора и клавиатурата. Това също ще струва 150 лв. Остава възможността уредът да се ползва както с компютър, така и напълно самостоятелно.
********************************************************
Нов уред, отново с възможността за ползване както през компютър с някоя от програмите за тях, така и напълно самостоятелно ще бъде като цена 350лв.
********************************************************
Вторите два варианта още не са достъпни, заради нуждата от поръчка за изработване на платки и закупуването на нужните процесори и елементи, което никак не е малко пари, а Дидо не е производител, а прави всичко на добра воля. :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#3

Мнение от Philip » 12 юни 2019 14:20

БОБИНА НА МИШИН (БОБИНА НА ТЕСЛА) на Дидо.
****************************************************************

Както казах по-нагоре - ползвам го за проба от около седмица.
Какво прави и как въздейства на тялото - има куп информация в нета.
Според Дидо основното му действие се основава на това, че честотният спектър, който излъчва, въздейства основно върху увеличаване на кръвоснабдяването на най-малките кръвоносни съдове, които с възрастта или заради други проблеми почти не се ползват. Влияние оказват и статичните полета, които образува устройството.
*****************************************************************
Направил го е супер добре изглеждащо и удобно за ползване. Такъв е дребосък, че чак изглежда нереално, че това може да прави нещо :))
Използвал е за основа нещо като пластмасова хилка за тенис и в нея е вградил и платката, и бобината (залята е двустранно със силикон), а от дръжката и излиза единствено кабела за захранването. Към него има и едно, нещенце, на което той му вика светулка :) С нея разбираш докъде се простира полето и каква му е формата.
Довечера като се върна от работа ще му щракна една снимка и ще я пусна тук. Основният проблем при направата му е, че хилката е много тъничка, а няколкото отвора за бобината трябва да са на точни места, което налага да бъдат направени на цифрова фреза.
******************************************************************
Като чувства.
Аз като го доближавам към мен, чувствам хлад. Като го допра - вече никакви усещания.
Като действие.
От доста време не си вдигам лявата ръка нагоре заради болка от горната страна на рамото в ставата.
След две пускания на "хилката" за по няма и пет минути, болката изчезна и нямам проблем с движенията (още след първото обработване охчето намаля :)) ).
Сега трябва да се види във времето дали е само облекчаване на болката или по някакъв начин го е оправило.

Глезените напоследък също ми създаваха проблем след стоене неподвижно. И това сега го няма.

Гръбнакът ми определено се успокоява и престава да боли, но за момента болката се възстановява след около денонощие, така че там ще си трябва доста по-дълготрайно третиране, че проблемите му са ми от съвсем малък Wonky (водата от тръбите ми го оправя, но заради гадостите, които валят от небето не мога да си ползвам басейна, който си направих специално заради него Doh )
*********************************************************************
Като цена - също е определил 150лв, но от това, което ми обясни как я прави, а и колко материали е прехвърлил, и колко информация му е минала през главата, и колко експерименти е правил, за да достигне до работещо устройство, ...ами - има защо да е толкова :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#4

Мнение от Philip » 14 юни 2019 05:36

Знаете, че не съм любител на рекламата на каквото и да е във форума.
Заради тази тема ми е гадно, че я пуснах точно заради това, че пускам цени на нещо си.
За съжаление Дидо не поддържа страница, а нещата му определено помагат. А като съм казал А, трябва да кажа и Б.
...Та - това е положението Doh
Ето снимката, която обещах и преставам да пиша тук.
20190613_213329.jpg
...В интерес на истината и в момента съм с това на себе си.

ПП
Сега виждам, че съм я обърнал наобратно "хилката". От другата страна на дръжката има диодче, показващо, че работи.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#5

Мнение от icrow » 14 юни 2019 09:23

А за всичките си неща ли ползва адаптери?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#6

Мнение от Спиридон » 14 юни 2019 11:01

Рекламата е станала нарицателно за нещо нечестно, защото голяма част от рекламиращите считат за нормално да подвеждат, заблуждават или откровено да лъжат. Или (което е още по-гадно) да засилват страховете и/или суетата на хората и да ги използват.
Не намирам споделянето на информация и опит за полезни неща (никой за нищо не може да гарантира 100% успех) за влизащи в горните категории. Пък и на Дидо едва ли ще му е приятно да му звънят само, за да го питат колко струва едното или другото. Тези, които намират цената за прекалено висока, могат да се откажат и да използват времето, което иначе биха загубили да я разберат, да търсят други варианти.

За да не съм съвсем офтопик, завчера единият синковец разтегна ахилесово сухожилие. След един сеанс вчера (със стария вариант на машината на Дидо) каза, че вече болката я няма. Разбира се, може да се отдаде на самовнушение, но пък предходните мерки нямаха такъв ефект. А и предпочитам да си самовнушава и да оздравява, отколкото да маа хапчета, които в повечето случаи само замазват симптомите.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#7

Мнение от Philip » 14 юни 2019 13:30

Благодаря, Спиридон! :)
Определено ми беше нужно нещо такова :)

Айкроу,
За първия вариант на биорезонанса и за хилката - определено използва адаптори, но лично аз съм го махнал и си ползвам акумулатор (говоря за резонансната, но не виждам проблем и при новото устройство да стане същото).

За новия, автономен вариант на резонансната спомена, че адаптера е само зарядно, но не мога да го твърдя със сигурност. Просто мина в разговора. ...Но дори да не е така - пак не виждам проблем да си го смени човек с акумулатор.

...А от "хилката" съм все по-доволен. И не! Не я рекламирам, а само споделям собствен опит - все още е в мен и продължаваме да я ползваме у нас.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#8

Мнение от icrow » 14 юни 2019 17:09

Нещо странно има в тази твоя параноя за рекламата конкретно към тези устройства :? Не си тръгнал по къщите с калашник да го предлагаш. Мисли си така. Ако не беше ти доста хора нямаше да знаят за тези апарати включително и аз и нямаше да могат да си помогнат на себе си и близките си. По тази логика всичко в този форум е реклама. Дали за пари или не няма значение. Така че отиди и си сипи един леден сок от бъз и се успокой Cheers
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#9

Мнение от hyparh » 14 юни 2019 17:51

Of course :) Няма абсолютно нищо лошо в рекламата на работещи и помагащи на хората изделия. Всъщност това даже не е точно реклама, а по-скоро ревю - дали на ползващия му е харесало конкретното устройство или не, плюсове, минуси и т.н. Пък вече всеки си преценява как да постъпи и дали му е необходимо нещо такова.
Примерно в темата за уредите за обработка на вода сме чоплили толкова скъпи устройства... опитвайки се да ги сравним и да си направим някакви изводи от принципите им на работа и отзивите за тях.
Тук много добре се знаем, че нямаме задни мисли (примерно някаква измама с цел печалба), така че на качествените и полезни неща даже е наложително да се правят ревюта Beer
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#10

Мнение от Philip » 15 юни 2019 05:09

1ty
Beer ...С леден бъзов сок :))

***

Задължително ще помоля Дидо за схема и данни за навиването на "бобината на Мишин", която е всъщност на Тесла :))
За мен това нещенце с нещата, които прави е направо някакво чудо.
Днес ще мина и едното ми зверче с него, че Екоравновесието са я кастрирали преди да стане дори и на 4 месеца, и откакто си е моя постоянно излизат нови проблемчета при растежа ѝ olele

sunny
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”