Други - Видео клипове

Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Видео клипове

#1301

Мнение от hyparh » 08 авг 2019 16:20

На мен стария не ми е създавал каквито и да е проблеми - дори с неговите 3GB RAM си хвърчеше и никога не е забивал. Но всеки си има предпочитания. Един приятел освен Самсунг друго не иска да чуе :) И аз преди бях предимно на Самсунг, но като пробвах Huawei много ми хареса. Блъскат ги с яко мощност на по-поносима цена.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Видео клипове

#1302

Мнение от Philip » 08 авг 2019 16:57

Супер слоу! Hola
Аз си карам на самсунга с камерата.
Заради работата трябваше да избирам дали да взимам тел с две карти или нещо друго.
Избрах нещо другото :)) , защото никой с две карти няма камера, сравнима с тази на самсунга ми.
...Та си намерих изостанал пак като моя в един магазин и сега всеки ден ходя с две тухли :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Видео клипове

#1303

Мнение от hyparh » 08 авг 2019 19:41

Трябва да си ги премерим :)) При теб каква е рез. на 60fps? При мен е 1920х1080. За снимки се включва в действие 40MP сензора на мащабиране 4:3. Чета, че според доста потребители е по-добре да се използват 10MP, като при това положение 40-те MP не се изоставят, а се използват активно за изграждането на 10MP снимка (нещо като сбиване на пикселите от 4 в 1). Но зависи от ситуацията. 40MP не поддържат зуум, докато за останалите режими е 5х без загуба на качество.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Видео клипове

#1304

Мнение от icrow » 08 авг 2019 20:50

Не че не стават. Ама има някой дребни неща дето мн ме дразнат. И батериите приключват мн бързо а смяната е мамата. Като дисплей и звук не може да стъпи на малкия пръст на предишното ми Леново. Та дори и на жената Р20. Като гледам колегите с Шаумита и са бързи и с големи батерии и са мн по евтини от хуявей. Ама въпрос на вкус, както е казало кучето :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Видео клипове

#1305

Мнение от hyparh » 08 авг 2019 21:34

Специално от Леново имам много лоши впечатления (в случая за таблет) - много бавен и с времето започна да прегрява и забива почти постоянно, което не се оправи дори след ресетване към фабричните настройки. Впоследствие като си взех един 9.6" Самсунг направо се родих - отлична производителност и стабилност, а е само малко по-силен. Та, Лесново повече - тц :))

Откъм телефони е ясно, че най-доброто на пазара в момента е Samsung S10 (погледнато сумарно от всички параметри), ама... не са шума, та да ги събираме от земята :))
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Видео клипове

#1306

Мнение от icrow » 08 авг 2019 21:59

А да Леновото е боклук страшен, но имаше по добър дисплей и звук от хуявея. Таблета найстина е зле цикли здраво. В момента съм с втори леново :)) същата работа беше и предния, който убих с ентия преинстал на ром :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Видео клипове

#1307

Мнение от hyparh » 08 авг 2019 22:38

По-добре си вземи един Самсунг макар и втора ръка (аз така направих чрез един познат) и забравяш таблетските проблеми :) Аз съм с Galaxy Tab E, батерията му е много издръжлива (5Аh) и е супер за продължително четене, гледане на филми и др. Леновото мислех хубавичко да го изпържа с някой МОТ или Тесла-та (и да заснема гибелта му), но за момента го пощадих, може би защото вече не го ползвам и така не ме ядосва :))
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Видео клипове

#1308

Мнение от icrow » 08 авг 2019 23:06

Хаах мн хуявея ми е идвало да го тресна, но със светкавички ще е по интересно :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Видео клипове

#1309

Мнение от hyparh » 08 авг 2019 23:38

Сега слушам музика на P20-ката с неговите слушалки и качеството е мноооого добро... Особено с пуснат Dolby Atmos и динамичен еквилайзер. Най-доброто, което съм чувал от телефон до момента. Самите слушалки също са някакви по-специални - цифрови вместо аналогови (макар и да не ми става ясно точно каква е разликата) и всяка слушалка има по две отделни мрежички, т.е. вероятно два звукови източника за слушалка.
Звукът е изключително чист и всеки инструмент се откроява идеално, басът е дълбок и ненатраплив (колкото и да е дълбок, се излъчва с лекота), чувам куп неща в песните, на които не бях обръщал внимание преди.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Видео клипове

#1310

Мнение от Philip » 09 авг 2019 04:47

На мен си ми е нужен само като телефон и камера.
Не бих отказал да има вградени барометър, влагомер, термометър и разни измерватели за електромагнитни полета :)) :)) :))
Ама още няма такива, та тези са ми идеални :))
Кофтито е само, че като ги бутна и двата в чантичката на колана, гащите почват да ми падат :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Други”