Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

Отговори
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#241

Мнение от Спиридон » 09 апр 2019 17:32

Между другото, жена ми ми обърна внимание, че и врабчетата са намалели и почти ги няма, поне в града. Дотолкова ми бяха станали част от пейзажа, че не забелязах липсата им.

П.П. Упс, постът на Филип остана на предната страница.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#242

Мнение от ivchak » 09 апр 2019 18:43

Ако знаете какви работи пишат и говорят руснаците за това 5G ще се хванете заглавата (а може ида сте гледали някое видео ?).Но приказката ми беше за това ръсене със самолетите. Спомняте си предполагам , че някъде преди месец и нещо самолетите пак ръсиха "благинки" от небето.Не бях виждал такова нещо освен по снимки и видеа. Над Варна и и до където ми стигаше погледа се виждаше една шахматна дъска.След 20-тина дни какво стана?. Цялата страна осъмна в слана и унищожени овошки и др. растения. Сега "нашите приятели " ще ни предлагат от тяхната продукция , че е по-хубава и по-евтина. Молете се лятото да не ни изпържат заедно с пшеницата че тогава ще ядем от тяхното ГМО zile

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#243

Мнение от mascara » 09 апр 2019 22:31

И аз се опитах да обърна внимание по темата 5G миналата година :)
mascara написа:
21 ное 2018 22:22
Без коментар zile
https://www.youtube.com/channel/UCHLHd7 ... divaY0a3Pw
с бг субтитри!

Арахая

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#244

Мнение от Арахая » 11 апр 2019 00:03

И аз четох страхотии за 5G-то... Не ми се мисли какви последствия ще има за хората, животните, природата. Ако не ни сварят мозъците, ще станем по-силни... Това малко като черен хумор, макар и хич да не е смешно.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#245

Мнение от Спиридон » 27 юни 2019 23:02

$160 млн. са платени от началото на 2019 до юни 2019 за вреди и смърт, причинени от ваксини

https://www.setlansbg.com/sasht-160-mln ... t-vaksini/
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#246

Мнение от icrow » 18 юли 2019 07:18

С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#247

Мнение от alexyeli » 09 окт 2019 00:09

Здравейте
Днес ми попадна рекламна брошура на Vodafon за новите им 5G телефони и се сетих за това филмче. Много изчерпателно обяснение за 5G мрежите - въздействието и реалната им цел,обяснени от бивши учени от Церн и прочие...Ако някой случайно още не е попаднал на тоя епизод слагам линк към филмче на руски език с вградени Български субтитри.Интересно е обяснението за въздействието на 5G върху Третата ДНК нишка и разказа на опита за свързването и към системата на “мераклийте за “прогрес“ confus Почва клипа с баналните неща известни на всички но по навътре има детайлни технически ,прелюбопитни подробности за работата и същноста на тази военна технология и вплитането и в ежедневието чрез здравната ,монетарна и законодателни системи Devil

dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

skeleta
Мнения: 94
Регистриран: 18 ное 2014 13:40

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#248

Мнение от skeleta » 09 окт 2019 11:55

Имам един странен въпрос ако позволиш

Къде ще се скрият разработчиците на 5Г технологията от излъчването? А тези които я внедряват?
До колкото знам тялото на човек е приспособимо и няма да е проблем да се нагоди към 5Г-то ако е вредно въобще. Проблема е в постоянното ровене в нета и вземането наготово на информацията която ни трябва. Единствено чрез размишленията вървим напред.

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#249

Мнение от alexyeli » 09 окт 2019 14:36

skeleta написа:
09 окт 2019 11:55
Имам един странен въпрос ако позволиш

Къде ще се скрият разработчиците на 5Г технологията от излъчването? А тези които я внедряват?
Проблема е в постоянното ровене в нета и вземането наготово на информацията която ни трябва. Единствено чрез размишленията вървим напред.
hola2 Браво,наистина това е единствения начин да продължим напред.И дано повече хора да го приемат по този начин. Наскоро ми се наложи да го цитирам и в друг пост, на съвсем друга тема,но явно си е някаква табелка за мен която е редно да погледна, та го припомням и тук " И НЕКА БЪДЕ СПОРЕД ВЯРАТА ВАША"
Сега, мотивът да коментираме този род неща не е във всяването на страх и почитание сред хората,ами просто фактът че знанието те прави свободен. Точно на антипода на този факт се базира и отговорът на въпроса къде ще се скрият... :) Ами много просто,довечера ще се приберат при семействата и децата си, за да им занесат припечеленото от днешния стандартен работен ден....Така са пилотите от "кемтрейла", така са земеделците торящи и пръскащи с Монсанто и така са също и от " Aкадемичната медицина" лекуващи с химия и скалпел- тук малко прозира принципа на Сталин "има орган, има проблем,няма такова- няма проблем."..резват ти далака примерно и вече няма проблем да си получат сумата от здравната каса но лекарят си ляга с чиста съвест,изпълнил " дълга си " към Хипократ.Просто както вече се догаждат повечето от нас - системата чрез " безплатното задължително " образование си подготвя чаркове за машинарията си.....Пак се връщаме към началния въпрос- вдигайки поглед леко нагоре и напред,човек лесно може да прозре и види тези толкова очевадни и съвсем не скрити факти и да си направи своя избор....Аутсайдерите на системата дори вече не нужно да бъдат преследвани официално,тъй като първо "щЪ емнат " най близките около теб хора що се прайш на интересен и не ядеш от сичку, що не си ползваш микровелето и прочие- демек що не си вървиш със масите,та да ти определят ТЕ съзнанието! И така нататък....тоя филм си върви отдавна, много от нас вярват в Матрицата щото е удобно...тя им дава възможност за извинението ,че не съм АЗ тоя дето си прави изборите ами от вънка НИ го налагат. Всичкооо :)) Така ги чувствам аз нещата за себе си,но ясно си е ,че колкото хора толкова и версий на случая, та дано да съм бил поне малко полезен. 1aha
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

skeleta
Мнения: 94
Регистриран: 18 ное 2014 13:40

Re: Други-Войната срещу човечеството. ХААРП Кемтрейлс и др.

#250

Мнение от skeleta » 09 окт 2019 18:10

Не си ме разбрал.
Имах предвид че ако беше толкова вредно то разработчиците на технологията нямаше да са между живите. Такава технология не се пуска на пазара за 1 ден. Минимум 5 - 6 години се разработва, тества, дооправя и изследва, като под изследва нямам предвид въздествието върху хората. За тия години по тази технология са работили хиляди хора. Едва ли биха покрили жертви с такива мащаби.Тук изхождам от собствените си разбирания, което не е много правилно, но: "ако аз смятам нещо за опасно, то не бих го предложил на никой, защото изказано, го материализирам."

Забелязвам че обвиняваш света около себе си за какво ли не. Недей! Помисли, за какво сме се родили и какво значение има за всеки от нас живота на другите. Света не е лошо място ако успееш да си промениш гледната точка.

Отговори

Върни се в “Други”