Какво е мнението ви за:

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Osib
Мнения: 27
Регистриран: 01 окт 2019 23:31

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#1

Мнение от Osib » 14 окт 2019 17:57

Бих искал да задам два въпроса за размисъл:

Устройството на Мишин е моночестотно и как това се връзва с човека, които е с мултичестотна енергетика?

Какво се случва с негативната информация, която тя сваля от "пациента"? Унищожава се или остава да виси в пространството и търси на кой да се лепне?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#2

Мнение от Philip » 15 окт 2019 06:50

Идея си нямам от къде ти е тази информация, но качествено направена бобина на Мишин, както и на Тесла (което е първоосновата) имат излъчване в огромен диапазон от спектъра и това се дължи на адски необичайното свързване (замислено от Тесла) и взаимодействие на елементите на бобината. Подобно излъчване има и друга известна машина, с която Хипарх скоро се забавлява :)

А какво сваляне на информация те гони е съвсем неясно :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Osib
Мнения: 27
Регистриран: 01 окт 2019 23:31

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#3

Мнение от Osib » 15 окт 2019 10:44

Philip написа:
15 окт 2019 06:50
А какво сваляне на информация те гони е съвсем неясно
Когато имаме някакво заболяване или проблем, това може да се дължи както на съжители в организма, така и на някаква негативна програма, мисълформа, имплант или други думи на магическо въздействи ако така ще бъде по-разбираемо. Тази негативна програма може да е била получена в това ни прераждане, но може и да си я носим от минали прераждания (в този случай хората биха казали, че това е карма).

Вадейки, изчиствайки тази негативна програма от нашето енергийно тяло, какво се случва с тази програма? В зависимост как е създадена, е възможно тя да се разпадне от само себе си. Но много често това не се случва и програмата остава да виси в пространството и търси на кого да се лепне. :)

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#4

Мнение от Philip » 15 окт 2019 11:19

Значи това е проблемът за теб?
Ами дай тогава да не правим нищо за здравето на тялото си :))
Osib написа:
15 окт 2019 10:44
Но много често това не се случва и програмата остава да виси в пространството и търси на кого да се лепне.
Ти засичал ли си такива програми, търсещи на кого да се лепнат, защото някой се е отървал от тях?
Ама сериозно те питам!
...Защото не обичам празното използване на думи.
Наблюдавам Анализирам Променям

Osib
Мнения: 27
Регистриран: 01 окт 2019 23:31

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#5

Мнение от Osib » 15 окт 2019 12:06

Philip написа:
15 окт 2019 11:19
Значи това е проблемът за теб?
Аз нямам проблем с това.
Philip написа:
15 окт 2019 11:19
Ами дай тогава да не правим нищо за здравето на тялото си
Никъде не съм казал да не правим нищо за здравето си. Само исках да обърна внимание, че има обстоятелства които не се отчитат и е възможно това което чистим от нас да се лепне примерно на съседа или на неговите деца.
Philip написа:
15 окт 2019 11:19
Ти засичал ли си такива програми, търсещи на кого да се лепнат, защото някой се е отървал от тях?
Ама сериозно те питам!
...Защото не обичам празното използване на думи.
Поради една или друга причина, аз лично не съм засичал такава програма. За мой късмет общувам с хора, които имат предостатъчно знания и опит в тази сфера. Всичко което съм научил от тях и личния ми опит до момента ми дава достатъчно основание да не се съмнявам в коректността на поднесената информация.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#6

Мнение от hyparh » 15 окт 2019 14:15

Osib, според мен се притесняваш за неща, които не зависят от нас. Ето един материален пример... в стаята ми е влязъл стършел, аз го прогонвам и съответно той вече не е заплаха за мен. И да започна да се чудя дали поради това, че не съм го убил, а само прогонил, няма да ужили някой в околията (не дай си Боже алергичен)?
Всеки взаимодейства с какви ли не неща от околното всеки ден и е невъзможно да се предвиди кое как и на кого ще повлияе. Съдба или... "на кого както му е писано".

Специално за болестите, ако едно такова съзнание/същност се откачи от човека, когото афектира, е напълно възможно да се лепне на друг. Това зависи до каква степен физическите и етерални тела на околните са податливи на влиянието на същността. Например при грипна епидемия невсички от семейството може да се заразят. А кармическите "благинки" според мен си ги изтърпява само човека, за когото са предназначени.

J. Cater прави един интересен анализ относно природата на болестите (т. 84):
https://styleglassbg.com/od/viewtopic.p ... =90#p18989
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#7

Мнение от Philip » 15 окт 2019 16:11

Осиб,

От първия ти пост в тази тема е ясно, че и идея си нямаш какво представляват нито бобината, нито начина на действието.
За първото ти разказах.
Да ти разкажа и за второто.

Оставям настрана всичките изписани глупости от "възвишени" руснаци.

Излъчване като това от тази бобина, активира енергийно клетките на човека в зоната на въздействие, спомага да се разширят и най-малките кръвоносни и лимфни съдове, носещи и отнасящи клетки и енергия дори и в костната ни система, и тези наши, лични клетки, вече могат да си свършат работата там.

Дано сега разбереш, че това, което си написал, нито му е мястото тук, нито има и най-малка допирна точка с тази тема.

Та двата ти въпроса за размисъл са си само за теб, но преди това трябва да си изясниш какво ти е ясно, и какво - не.
Наблюдавам Анализирам Променям

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#8

Мнение от mascara » 15 окт 2019 19:52

Осиб,
при така зададен въпрос -
Osib написа:
14 окт 2019 17:57
Бих искал да задам два въпроса за размисъл:
явно имаш готов отговор т.е. не е необходимо някой да ти отговори.

Osib
Мнения: 27
Регистриран: 01 окт 2019 23:31

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#9

Мнение от Osib » 15 окт 2019 20:19

hyparh, благодаря за за препратката.
Philip написа:
15 окт 2019 16:11
От първия ти пост в тази тема е ясно, че и идея си нямаш какво представляват нито бобината, нито начина на действието.
Philip, всеки има право на мнение и аз няма да споря с теб.
Philip написа:
15 окт 2019 16:11
Оставям настрана всичките изписани глупости от "възвишени" руснаци.
Изненадан съм да прочета това и то написано точно от теб. Явно се имаш за капацитет от последна инстанция. Няма нищо лошо в това да имаш самочувствие, но така човек може да падне много лошо и да навреди и на много други хора.
Philip написа:
15 окт 2019 16:11
Излъчване като това от тази бобина, активира енергийно клетките на човека в зоната на въздействие, спомага да се разширят и най-малките кръвоносни и лимфни съдове, носещи и отнасящи клетки и енергия дори и в костната ни система, и тези наши, лични клетки, вече могат да си свършат работата там.
Значи ти напълно изключваш съществуването на негативно външно въздействие, което да оказва определено влияние на физическо ниво. Ти би трябвало много добре да знаеш, че първо е информацията и след това е физическото ниво (тяло и материален свят). Да, много проблеми на физическо ниво се лекуват чрез процеса описан от теб. Но има и едно голямо НО.....

Аз лично съм се сблъскал със случай, които просто не се поддава на лечение. Няма и диагноза от лекари защото изследванията, включително и ядреномагнитен резонанс не показват абсолютно нищо. Човека се занимава с енергиини практики, гладувания, чистене на организма с различни методи и средства, правилно хранене и въпреки това проблема си остава. От четири месеца се работи с един шаман от другия край на света и чак сега има някаква промяна в правилна посока. Да, допускам, че човека не е попаднал на правилно направена бобина на Мишин. Hola
Philip написа:
15 окт 2019 16:11
Дано сега разбереш, че това, което си написал, нито му е мястото тук, нито има и най-малка допирна точка с тази тема.

Та двата ти въпроса за размисъл са си само за теб, но преди това трябва да си изясниш какво ти е ясно, и какво - не.
Зададох въпросите си за да чуя и вашето мнение, защото ми стана любопитно а и мисля, че винаги има какво още да се научи.

Нали се сещаш, че същите тия "възвишени" руснаци са и Ринат, профессор А.Л. Чижевский, Радик Богданов, П. П. Гаряев, А. А. Гришаев, В.А. Ацюковский, Георгий Лаховский, В. С. Гребенников и много други известни и неизвестни на публиката личности. Сещам се и за Козырев с неговите огледала и тук нещата са много интересни.

Разбира се, може да почистите моите постове за да не ви развалят идилията.

Извинявам се за може би малко грубия тон, но наистина не очаквах такова надменно отношение. Поздрави на всички и без лоши чувства.

Osib
Мнения: 27
Регистриран: 01 окт 2019 23:31

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#10

Мнение от Osib » 15 окт 2019 20:27

mascara написа:
15 окт 2019 19:52
Осиб,
при така зададен въпрос -
Osib написа:
14 окт 2019 17:57
Бих искал да задам два въпроса за размисъл:
явно имаш готов отговор т.е. не е необходимо някой да ти отговори.
Може би исках да сверя моите знания с вашите и евентуално с нещо да бъда полезен. Но както и да е.

Наспамихме темата. Моя пост можеше да остане без отговор и щяхме да имаме тишина и спокойствие за всички. Doh

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”