Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

Типове уреди и честоти
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#11

Мнение от Philip » 18 юни 2019 13:20

Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#12

Мнение от icrow » 18 юни 2019 13:22

Ей само рекламираш! Срама нямаш ли 1ya

Това в левове колко е :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#13

Мнение от Philip » 18 юни 2019 16:59

1 лев е приблизително 37 рубли.

И да :)) Рекламирам :))
Имам лична изгода :))
Колкото повече хора му дадат зор, толкова по-скоро ще ми направи и на мен такова - естествено с плащане.
А неговото, дето ми го е дал сега за проба - във всеки момент може да си го поиска, а аз определено не искам да оставам без такова нещенце вече 1ya
Наблюдавам Анализирам Променям

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#14

Мнение от mascara » 12 окт 2019 16:10

Искам да благодаря на Дидо 1ty!
Благодаря на Филип 1ty .
От днес имам бобина на "Тесла/Мишин" производство на Дидо. /това е произведение на техниката и изкуството едновременно!/
Също така ми беше усъвършенствано "биорезонансното устройство" - мога да го разнасям навсякъде, не е необходима ел. мрежа или лаптоп!
1ty

mirkata
Мнения: 9
Регистриран: 31 окт 2017 15:57

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#15

Мнение от mirkata » 18 окт 2019 18:55

Па като сте казали А ами кажете и Б и т.н. Лично на мен донякъде ми стана ясно за какво става дума, ама дайте повече инфо. Знам, че е полезен метода на Мишин, лично съм го изпробвал върху мен.
Но как ви се струва рекламата:
“Продам нещо, което е много готино“
Нали уж си помагаме взаимно.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#16

Мнение от Спиридон » 19 окт 2019 16:19

Има едно правоъгълниче в горния десен ъгъл с една лупичка до него. При използването му напр. излиза:
http://www.styleglassbg.com/od/viewtopi ... 0%B8%D0%BD
И други неща излизат (и не само в този форум, ако се ползва глобална търсачка), ама нека остане нещо и за самостоятелна работа, защото иначе практиката показва, че ползата е близка до никаква.

Този, който прави и "продава" (по-скоро изработва за нуждаещите се срещу заплащане със съвсем минимална надценка) устройството, не е участник във форума (поне до настоящия момент). "Целевата група", аз както съм го схванал (да ме коригира някой, ако бъркам), вкл. и от директен контакт с правещия устройствата, са тези, които знаят какво искат и искат точно това, а не такива, които са видели някъде, че "нещо е супер" и "юруш на маслините". Затова и няма реклама като тези в типичен сайт за продажби на нещо си.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

mirkata
Мнения: 9
Регистриран: 31 окт 2017 15:57

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#17

Мнение от mirkata » 19 окт 2019 17:13

Благодаря Спиридон за информацията. Това, което си писал ми е известно. Прочел съм предварително и спомената тема. Може би въпроса ми беше неясен. Просто исках за мен и другите потребители повече информация за това устройство

Akaro
Мнения: 53
Регистриран: 06 фев 2019 19:34

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#18

Мнение от Akaro » 20 окт 2019 10:02

Истройството е катушка Мишина и има много информация за него в нета. Вземаш един добър генератор за 65 лева, другото си го изработвал сам за без пари, с доста отделени време и си готов.

mirkata
Мнения: 9
Регистриран: 31 окт 2017 15:57

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#19

Мнение от mirkata » 20 окт 2019 23:39

Благодаря за отзивите на тези потребители, които се опитаха да ми помогнат досега в тази тема. Beer
Какво съм питал досега? За да стана по ясен, пиша следното:
Не ми трябва ПОВЕЧЕ информация за Мишин в тази тема.
Моля, не ми казвайте:
ползва ли търсачката на форума, чичо Гугъл да не е в отпуска и други подобни... Това просто не ми върши работа. Вероятно причината да не бъда разбран е в мен, може би не съм се изразил ясно какво искам. Dash
Не се засягам, но по този начин пишете излишна и известна информация за мен.
Имам почти всичко за Мишин:
имам много и различна информация за Мишин, имам доста правени и купени устройства за Мишин, изпробвал съм ги предимно на мен с добър до много добър оздравителен резултат.
Пак повтарям ясно въпроса си:
Искам да разбера какви са ТТ данни на устройството на Дидо, за да си сравня мерника.
Благодаря предварително на отзовалите се. 1ty

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Разработки на Дидо (Райф и Мишин)

#20

Мнение от Philip » 21 окт 2019 07:15

Външен вид - дал съм снимка.
Диаметър на активната част - 12,5см
Захранване - 18V 0,5А
Разстояние на действие, показано от датчика, който върви с нея - около 20 - 25 см и от двете страни (във височина).
Интересно е, че движейки датчика настрани от активната част, той на няколко пъти светва и угасва за растояние от няколко сантиметра.
За самият датчик от разговорите знам, че е някакъв доста особен. Много го затрудни да намери или направи (не си спомням) такъв, който да хваща голямата част от излъчваните честоти, а не само ниски или високи.
Спектъра на излъчване е в огромен диапазон и най-силните нямат нищо общо с подадената основна честота (която не знам каква е).

Повече от това - не мога да кажа лично аз, въртейки я в ръце и възстановявйки разговор с Дидо.
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”