Дуднялник - Размисли

Къде и какво ни сърби. Темата е за ползване, най-вече, когато ни сърбят езиците
Отговори
Slav

Re: Дуднялник - Размисли

#71

Мнение от Slav » 25 апр 2015 09:08

Аз отдавна каквото правя не го показвам, Иване. И не защото не искам.

Имам си определени съображения. Имаше период, в който бях заяждан за всичко, което правя и казвам. Очевидно този период не е период, а е постоянно положение. Само моето бездействие и мълчание беше причината за затишието.

Като например:
Bob написа:Усещането ми е за нещо тъмно, поражда безпокойство и ми напомня за Дарт Вейдър. :))
И какво казваш? За какво да се пъна? На всеки беше пределно ясно защо боб се заяжда. Някой направи ли нещо по въпроса? За мен той се държи като тартор и явно това се толерира. Някой друг усети ли тъмнината тогава ? Просто не ми се коментира. Ако това не ви се струва обидно мога да извадя и още. Като сме почнали да си казваме кривиците и правиците. И това е не само мое мнение, но и на хора от този форум, с които съм се виждал лично и сме си говорили. Все тая е за мен вече. Отдавна спрях да се опитвам да се боря с вятърните мелници.

Та...аз обиди и подигравки не съм склонен да търпя. Това е коментар именно от темата за правени устройства. Разбира се, че в мен говори обидата и тя не е от вчера или днес. И по мое мнение тук отдавна има двоен стандарт, но досега не съм тръгнал да размахвам пръст и да раздавам оценки, защото срещу вятъра не се пикае...няма смисъл.

Каквото и да пиша няма да се разберем. Всеки си дърпа към своята черга и трябва някой наистина безпристрастен да определи къде е истината.
Последна промяна от Slav на 25 апр 2015 09:12, променено общо 1 път.

Bob

Re: Дуднялник - Размисли

#72

Мнение от Bob » 25 апр 2015 09:11

Според мен, ако го няма този дразнител Слав ще е по спокойно, така че да се банне и да приключваме, че и Icrow момчето много се изнерви, ама найстина има някаква радиация във Винкел таун май. :))
П.п.
Това за тъмното и не дотам приятното го усети и Icrow, но ти го спести. :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Дуднялник - Размисли

#73

Мнение от Philip » 25 апр 2015 09:23

Слав, няма двоен стандарт. Явно включваш целия форум под един знаменател. Има отношение към хора, доказали се, че работят! Аз ценя най-вече това!
Ако продължите, ще заключа темата!
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Размисли

#74

Мнение от icrow » 25 апр 2015 09:37

Ясно Слaв. Всички грешaт сaмо ти си прaв. :) Извинявяй тогaвa.
Дa не зaбрaвиш дa прекъдиш нa снимкaтa нa Aсен.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#75

Мнение от hyparh » 25 апр 2015 10:28

Philip написа:Така че, Хипарх, ако човекът иска - добре дошъл е в този форум Hola
Като гледам на Атос колко работа му се отваря в мазъта (много ме кефи тая думичка :))) не знам дали ще може да си позволи лукса да взима участие в други форуми :)) Навлякъл е рицарските доспехи и се бори (според мен напразно) - следи, мести, трие неадекватни мнения, заяжданки и т.н., които взимат превес там. Ще му подхвърля за тук, макар, че мисля е посещавал форума.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Дуднялник - Размисли

#76

Мнение от Philip » 25 апр 2015 10:41

Прям и работещ човек е.
Впечатлението му от мен от гаража е друго :))
Затова го казвам :)
Въобще - всеки работещ и мислещ човек е добре дошъл - такъв, какъвто е :) Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Slav

Re: Дуднялник - Размисли

#77

Мнение от Slav » 25 апр 2015 11:41

Аз за последен път да си издудна в дуднялника и приключвам :)

Пиша само, за да напомня, че се държах като...както се държи боб. Особено като си от засегнатата страна е много гадно, нали ?

Някак да се използват фактите тенденциозно и грозно и да използваш всяка удобна възможност да се заядеш не е хубаво, как мислите? Ама като не го изпиташ на свой гръб няма как да ти направи впечатление и да обърнеш внимание.

Иначе на мен не ми е за ничии изделия и мисля, че това е повече от ясно. Зор нямам за нищо. Използвах примери, за да ви покажа, че за всеки влак си има пътници. Мисля, че се вижда кой проявява неуваженние и грубост към различните пътници във влаковете. Това явно има и своите плюсове в очите на определни хора.

Между другото в интерес на мира и разбирателството спирам да пиша във форума. Съвсем публично и ясно заявявам, че това си е лично мое решение и го взимам от уважение към свестните хора тук, макар че има и друг тип, които ще се радват на незаслуженото си спокойствие.

При мен винаги важи правилото каквото повикало - такова се обадило.
Другото е лицемерие.

Bob

Re: Дуднялник - Размисли

#78

Мнение от Bob » 25 апр 2015 11:49

Най-накрая. Сбогом Слав. Hola

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Дуднялник - Размисли

#79

Мнение от icrow » 25 апр 2015 12:13

В учебниците могaт дa те сложaт зa пример зa лицемерие.

И все пaк ти желaя всичко хуaво. Hola
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Дуднялник - Размисли

#80

Мнение от Спиридон » 25 апр 2015 14:29

А аз си мислех, че се е заформила някаква интересна дискусия тука и си го бях оставил за десерт при четенето.
Леле, нямам думи.
Никой няма полза от цялата работа. Остава само краткотрайно удовлетворение за някой, който се отнася към истината като към нетрадиционна форма на секс, че и намира цинизма на това за мъдрост.

П.С. Понеже четат не само редовните участници, да поясня - не става въпрос по принцип, а имам предвид съвсем конкретно един, който обича да се състезава в мачове, ама той да е и съдията.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Дуднялник :)”