Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на вода

#1

Мнение от Philip » 17 дек 2014 07:21

01.2014.jpg
Свойства на водата след преминаването и през тръбите:

1. Физични промени на самата вода.
1.1 Повърхностното напрежение на водата става като при температура около 100 градуса. (измерим и измерен показател). Това означава много висока енергия на водните молекули при нормална температура.
1.2 Химическия състав на водата се променя (измерим, но неизмерван показател - само субективни наблюдения). След включването на тръбите в системата на къщата ми, варовикът намаля много чувствително - съдя по отлаганията по метализираните части на душа. Изчезват и други включвания - вкуса на водата става доста различен. Шаубергер обяснява това с високата енергия, постигана при завихрянето на водата, която достига нива, при които става директно преобразуване на материята. (Нужно е водата да преминава с висок дебит през тръбата, за да се получи нужното завихряне и промяна)

2. Въздействие на водата
2.1 Растителността, поливана с такава вода, избуява и става чувствително по-устойчива на суша.
2.2 Животните я предпочитат при възможност за избор.
2.3 Човек.
2.3.1 Кожа и кожни проблеми. Кожата се хидратира по време на душ за много по-кратко време отколкото с необработвана вода. Поради високото повърхностно напрежение, водата действа като супер разтворител. При по-дълъг душ въобще отпада нуждата от ползване на шампоани и подобни химии. Косата престава да пада. Проявява се лек ефект на ново израстване на коса на плешивости и обезкосмени петна на главата. Изчезва пърхут. Ухапвания от насекоми преминават бързо, като и сърбежа от тях след душ изчезва за известно време. По-бързо зарастване на рани. С времето кожата по цялото тяло става по-мека и еластична. ... Всички тези ефекти се проявяват по-ярко при ползване на вана и душ накрая.
2.3.2 Костни проблеми. След дву, три, четири месечно къпане (според честотата на ползване и силата на пуснатия душ) с такава вода изчезват или драстично намаляват гръбначни и ставни проблеми. (Лично за мен това е първото нещо, което премахна постоянните болки в гръбнака ми - проблемен ми е още от дете, лежал съм и по болници)
2.3.3 Общ комфорт след къпане. Намалява чувството на умора и напрежението от деня. При нервност - успокоява нервната система.
2.3.4 При пиене на така обработена вода има реални здравни ползи, но ще се въздържа да коментирам.

3. Други променени свойства на водата. Завихрянето й по три строго последователни начина в тръбите я изчиства от всякакви предишни енергийни натоварвания, структурира и енергетизира. Излизащата след тръбите вода е със същите характеристики като високопланински сенчест горски извор. Поради това тя може да бъде много лесно мисловно или по друг начин програмирана за каквато цел е нужно.

По-подробно в тази тема: http://styleglassbg.com/od/viewtopic.php?f=47&t=18

Принцип на промените:
Всяка от двете тръби, от които е съставено устройството, има по дължината си три различни профила (на всяка от тях съотношението на дължините им е различно :) ), описани от Виктор Шаубергер.

Промените от гледна точка на енергетиката на водата:
След навлизането си в тръбата,

- Първият профил кара водата да се завихри в "отрицателна" посока. Това я освобождава от натрупаната до момента енерго информация (който се е интересувал, знае какво означава това :) )
- Вторият профил създава в нея сложно двувихрово въртене, което е нужно, за да възвърне тя естествените си, първични (ур, както ги нарича Шаубергер) свойства.
- Третият профил завихря водата в посока, в която тя, вече изчистена и естествена, придобива положителен потенциал.

Същото се повтаря и във втората тръба, като нивото на постигнатите промени е още по-високо.

Промените от гледна точка на физическото изчистване на водата от примеси:

В така профилираната тръба се получават вихри с много висока скорост. Можете да придобиете приблизителна представа, ако погледнете снимки на торнадо.
При тази висока скорост на въртене се проявяват свойства на веществото, които са все още слабо проучени от съвременната наука.
Отделните химически елементи достигат такава енергия, че преминават във вълново състояние на материята - т.е. по точните думи на Виктор Шаубергер - се дематериализират.
Тези, които не са достигнали такава енергия, се свързват помежду си в съединения, които можете да видите на пода на банята си като много ситно замърсяване.
Принципното положение при тези тръби е, че колкото по-силно сте пуснали водата, толкова по-мощни са промените в самата нея.

Промените от гледна точка на бактерицидни свойства:

За направата на тръбите ползвам медни тръби за санитарни нужди, което ми гарантира, че в тях няма да има примеси, които са опасни за човек. Освен това спойките след разрязването на тръбата по дължина са с припой, съдържащ в себе си сребро. При спояването то прониква и от вътрешната страна на тръбата.
Тези два елемента - медта и среброто, сами по себе си имат антибактериологични свойства. Казано с други думи - убиват бактерии и микроорганизми.
Така че това е още един плюс на медните вихрови тръби. Изчистват водата, която ползвате, от бактерии.

И накрая - два от най-интересните отзиви след първо къпане с такава вода :))
Зет ми - "За първи път в живота ми се чувствам абсолютно чист"
И от жена, която не познавам - "Чувствам се точно като след химически пилинг"

Приятен ден! :)

Филип
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#2

Мнение от ivchak » 17 дек 2014 09:58

Up! Up! Up!

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#3

Мнение от icrow » 01 фев 2015 20:24

Установих, че с боси крака на плочките по добре се усвоява енергията. Това чувство на нещо липсващо и не наред почти изчезна. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#4

Мнение от hyparh » 01 фев 2015 21:01

О, аз това от доста време го установих :) Още преди да монтирам тръба на Филип, къпейки се със заредена слънчева вода от колектора на покрива, ми идваше отвътре да захвърля джапанките и да се къпя бос. А е и логично - така имаме качествено заземление. Реално водата върху нас е директно свързана с тази по плочките, а тя от своя страна с канализацията, и би трябвало да се получава доста добро заземление. С джапанки съм само в по-големите зимни студове :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#5

Мнение от Philip » 01 фев 2015 22:26

Аз у нас само през зимата съм с джапанки. Иначе си джапам все бос :)) Баща ми по тази причина ме обяви за първи селянин на републиката :))
...Ама то си ми идва отвътре, пък аз не ходя против себе си sunny

Хипарх, чета Терзийски (има го в "спиралата") от няколко часа :)
Нещата се нареждат, нареждат :) hola2

Само се чудя каква тема да отворя или да продължавам в животното СЕ :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#6

Мнение от hyparh » 01 фев 2015 23:23

Аз в момента съм до 50-та стр., с неговата теория (GUT) за първи път осъзнавам как вихрите на Слънцето и планетите са "заключени" едни с други в един балансиран танц - красота :) Само леко взе да ме обзема параноята с "мъжете в черно", които следят всяка гравитационна флуктуация, тъкмо се гласях да пускам хвърчащ диск :))
За темата както решиш, но може и там да си продължиме. СЕ, антигравитация... двете страни на една и съща монета :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#7

Мнение от Philip » 02 фев 2015 06:56

И на мен ми създава леки притеснения с тези си изказвания, но това е неизбежно при забавления със СЕ :))
Ако трябва да бъда точен ме гони и още нещо 1ke :))
Никой не би му позволил да тича по цял свят и да чете лекции, доклади, да прави филми и т.н., освен ако не разпространява и нещо, което "Те" искат :)
За мен той и фондацията в която е са следващото ниво на възпиране.
Както казва и самият той - всичко, което публикува са материали, които са общодостъпни. Естествено, за да му хванеш вяра има и информации, до които е достигнал "лично той".
Хубавото е, че на едно място са събрани много материали :) (които обаче явно присъстват самостоятелно в нета)
Може и самият той да не знае, че е манипулиран :)) Много лесно е на един човек да му се вземе страха и той да го разпространява чрез написаното от него като чиста монета.
Та - така де. - Човека съвестно си събира материалите, обяснява и "разпространява" вече съществуващи в мрежата неща. По един или друг начин му е вкарана мисълта за "мъжете в черно", които успяват да контролират и засичат всичкото гаражни майстори от по целия свят, хващайки гравитационните излъчвания на направеното от тях :)) ...И той заедно със събраните и обобщени знания (които обаче вече са изпуснати от торбата заради интернета) разпространява и този страх Wink :))
...И се получава търсеното... - пореден начин на възпиране на развитието на тези технологии sunny

И нЕкои други сАображения имам, но вече стана голямо писанието :))
Днес ще се поровя за "Урантия"та
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#8

Мнение от hyparh » 02 фев 2015 08:37

Има само един начин да разберем :)) Все пак, ако се стигне до успех, май ще е най-добре да си спретнем темичка, видна само за регистрирани и да си плямпаме там спокойно по техническите детайли sunny
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

smsi-h
Мнения: 128
Регистриран: 14 яну 2015 15:54

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#9

Мнение от smsi-h » 02 фев 2015 10:17

Philip написа:Днес ще се поровя за "Урантия"та
"Урантия"? Воаля! И то на български.

http://www.urantia.org/bg/knigata-urant ... a-urantiya
http://www.urantia.org/bg/knigata-urant ... na-knigata
http://www.urantia.org/bg/knigata-urantiya

Но има едно НО! Според един от хората у нас, много навътре в езотериката и конспирациите, от урантия е нужно да се вземе само първата книга, останалите са манипулативни.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Медни вихрови тръби за пречистване и енергетизиране на в

#10

Мнение от icrow » 02 фев 2015 10:25

Мислиш ли, че тази безплатна платформа остава скрита за тези хора, които са я създали? :)) За съжаление само на живо евентуално бихме могли да обсъждаме и работим. Или да научим елфски език и да си. говорим на него :))

Ох пак ми се догледа властелина :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Устройства на Philip”