Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#101

Мнение от icrow » 18 ное 2019 15:13

В спокойно състояние излъчва 450, което си е доста. Обикновения човек излъчва около 20. Иначе не усещам нещо лошо в него, като намерения.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#102

Мнение от Philip » 18 ное 2019 15:36

Читав човек.
Много бързо мисли и понякога се затруднява да сглоби изречение от всичкото, което в момента му е в главата.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#103

Мнение от icrow » 18 ное 2019 21:07

Philip написа:
18 ное 2019 15:36
Много бързо мисли и понякога се затруднява да сглоби изречение от всичкото, което в момента му е в главата.
Имам същия проблем. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#104

Мнение от Philip » 19 ное 2019 04:02

И аз :))
Затова предпочитам когато искам да обясня добре нещо - да пиша :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#105

Мнение от icrow » 19 ное 2019 04:31

Да, да живеят форумите. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#106

Мнение от hyparh » 19 ное 2019 06:50

Ми то май поне 90% сме така :)) Примерно някои от моите по-обемисти теоретични разтягания на локуми, въобще няма да изглеждат така, ако трябва да ги изговоря :)) Друго си е човек да си подреди мисълта бавно и сигурно при писане Phil4
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#107

Мнение от alexyeli » 19 ное 2019 20:21

Признавам този път без бой,че някъде към 6 и 7 клас бях получил на едно контролно еновременно- 2-ка за правопис и 6-ца за съдържание....общо 3 shy2 .Бил съм се бил унесъл в темата и ръката на автомат пишела безграматично, две изречения по назад от мисълта,- абе горе долу като оня дето сърцето играе краката не сдържат.Въпросът е, че след като си получих контролното,бях старателно “одран“ за да не бъда вече тъй “въртоглав“ както ми обясниха тогава.Педагогическия ефект явно не е бил кой знае какъв,щото и до ден днешен си го правя понякога,та оня ден показвам на жената коментара на Филип за Мишин и Булката състрадателно ме гледа в очите и ми вика - това за тебе ли са го писали бе? confus Неее..,за един дето се казва Мишин ,тоя път не съм аз черната овца !!! sun . Жените принципно си обичат по бавно да се случват нещата...
Иначе техничарски погледнато това е дисбаланс между лявото полукълбо на мозъка което е по “строго конкретната“ част и логиката и от друга страна дясното полукълбо което е въобржение,чувство и имагинативно мислене, понякога в изолирани случаи “мостът“ който ги свързва предизвиква ефект “фуния“,причинявайки забавяне и просто си трябва известно минимално изчакване,нещата да се случат.Мечтата ми е някой ден да ги изравня двете дялови участия да са по равно - 50/50 и да стана “нормален“ както ни изискваха в училище Dance
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#108

Мнение от gomi » 21 ное 2019 22:11


Обяснение и има лесни схеми за който му трябват sun
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#109

Мнение от gomi » 17 фев 2020 18:05

IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Вихрови технологии в енергетиката и медицината - Ал.Мишин

#110

Мнение от ivchak » 12 апр 2020 21:00

Здравейте колеги, в темата за Корона вируса бях писал, че ще правя плосък кадуцей от тънък проводник . За максимално приближаване на двете намотки реших да ги навия в обратна посока(т.е.от центъра наляво ). При сглобяване на Кадуцея намотките се обръщат с жицата навътре и се получава нормален плосък кадуцей. Първият който направих бе от лак. проводник 0.3мм. и 12.7м. жица за всяка намотка. Поради лошата добротност на лак.проводник автогенератора едва засече бобината при захранване 12в. , 30-40 ма. Към генератора свързвам двата външни края на намотките, тъй като при това свързване бобината има най силно излъчване през центъра.След това добавих още по около 9м. към всяка намотка и бобината "слезе " от 720 на 330-360кхц. в зависимост колко силно ще притисна намотките една към друга. Излъчването се усили почти двойно и се изравни с мощноста на Мишинската "Тесла" (повишаващ тор плюс бобина Тесла) без никакъв повишаващ елемент. Лошото бе, че като долепя ръката си или светодиодния индикатор до бобината автогенератора спираше работа(не му достигаше обратната връзка). Освен това , ако двете намотки бяха плътно една до друга без допълнителна изолация между тях се чуваше и искрене въпреки че напрежението им не би трябвало да е по-голямо от 300-350в. А по ТТ дани за българските проводници от едно време пробивното напрежение за 0.3мм. жица е 800-900в. Затова реших да направя Плосък кадуцей от УТП кабел. Двете намотки са по 34м.(измерени докато бяха усукана двойка), а диаметъра на всяка намотка се получи 21.3см. без изолация(без дистанция)между тях рез. честота се получи 215 кхц. при консумация на 12в. - 250ма. С изолация между намотките 0.4-0.5мм.(твърдо пвц), честотата е от 280-320кхц. В зависимост от притискането на намотките. Получи се доста силно ел.магнитно и ел.статическо излъчване. Неонова лампа от 6 вата 220в. светва от разстояние 2-3см. над бобината като я държа за единият край. Без да я държа (сложена на бобината) започва да свети още при захранване 6в и потребление около 100ма. Глим лампичка от фазомер, държана за единият проводник свети над центъра на бобината на 1-2см с пълна мощност . Въобще се получи яка бобина без повишаващи трансформатори и торове :)) Моля Айкроу да измери оргонното излъчване(без захранване) на двата кадуцея Worship
1.НАМОТКА МАЛКА БОБИНА
2020_04_12_(19-17-13-95).jpg
2.МАЛКА БОБИНА
2020_04_12_(19-19-10-44).jpg
3.НАМОТКА ГОЛЯМА БОБИНА
2020_04_12_(19-22-17-65).jpg
4.ГОЛЯМА БОБИНА
2020_04_12_(19-19-48-37).jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори

Върни се в “Устройства за здравето на човека”