KML COIL

Отговори
Bob

Re: KML COIL

#31

Мнение от Bob » 30 май 2015 23:29

Ляво въряща, 7 витки, 3 пласта алуминиево и хартиено тиксо и отгоре спирала от мед за 40 минути никакъв ефект. :)) ще видим утре колко ще е. Сега е 12.45 волта.

Bob

Re: KML COIL

#32

Мнение от Bob » 30 май 2015 23:43

Забравих да спомена, че проводника е 6кв. Рекордоман.

Bob

Re: KML COIL

#33

Мнение от Bob » 31 май 2015 07:32

Цяла нощ и ефекта е нулев. Преместих го на минуса да видим какво ще стане.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: KML COIL

#34

Мнение от hyparh » 31 май 2015 08:04

Довечера и аз ще извадя акумулаторчето и ще сложа двете намотки по 17 навивки да видим ще има ли резултат.
Абе за увиването с алуминий аз ли съм пропуснал нещо или го правите по свое усмотрение, че не се сещам да е писано в сайта confus Моите ги увих само с текстилно тиксо и отгоре малко хартиено да си драсна "+" и "-".
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

sheki
Мнения: 430
Регистриран: 18 ное 2014 23:08

Re: KML COIL

#35

Мнение от sheki » 31 май 2015 08:16

Аз само да кажа , от снимките виждам че уредчето показва слаба батерия ако не се лъжа, по спомен когато започне да пада батерията вдига показанията на измерването, колкото по слаба толкова по голям процент грешка.

Bob

Re: KML COIL

#36

Мнение от Bob » 31 май 2015 08:21

Вече час и пак нищо. 12.45 волта. Пробвах и на друг акумулатор 45 Ач. От 3.30 волта не дигна нищо за около час, с тиксо и без тиксо алуминиево и хартиено.

sheki
Мнения: 430
Регистриран: 18 ное 2014 23:08

Re: KML COIL

#37

Мнение от sheki » 31 май 2015 21:50

Днес си поиграх с две намотки от по 1,5квадрата едната по часовниковата а другата обратна на часовниковата стрелка по 17 навивки, правих високоволтов разряд с автомобилна бобина като прекарвах искрата през тях, доста си играх но нямам категорични резултати но смятам да пробвам още някои неща.

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: KML COIL

#38

Мнение от SPYRO » 01 юни 2015 08:54

Малко отсьствах ама няма как наложи се реших да повторя опита сьс стария акумулатор сьщата установка всичко запазено но уви нищожен резултат
от 12,4 на 12,5 а през ноща нищо Qb вьпреки това този акумулатор в момента работи сиреч колата пали с него а преди около месец и нещо нещеше да откьне дори та за това си купих нов мери го стар приятел и каза че е свьршил курса и сьпротивлението му нараснало много и вьпреки че показва над 12в. не става и наистина 30мин. след гасене на колата нещеше и да чуе остава варианта като е седял да се е самооправил което за мен е абсурд тои е доста старичак намерих гаранционата карта от 14.01.2011г. а сега си бльскам главата защо сега не става някви идеи какво пропускам сьщата намотка сьщия ХЕС но онзи ефект го няма що се отнася до уреда мерих и този новия в колата тои сякаш е заковал 12,6 в покои там няма разлика в показателите а това изклиучва грешка в уреда пак тогава мерих и на запален ДВГ с фарове 13,8 без 13,9 не е уреда поне за мен но факт е че СЕГА КОЛАТА ПАЛИ С ТОЗИ АКУМУЛАТОР ПРОБВАХ 6бр. ПОРЕДНИ ПАЛЕНИЯ И ИЗОБЩО НЕ СЕ ЧУДИ ДАЖЕ някви идеи какво се е случило?

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: KML COIL

#39

Мнение от icrow » 01 юни 2015 09:23

Станало е Бедини с малко тел. :)) Ей колко е хубаво в час по трудово :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: KML COIL

#40

Мнение от Спиридон » 01 юни 2015 10:24

Влязла е негативна същност в акумулатора. :)) При излизането е източила мощна негативна оргонна енергия оттам и е останал силен дисбаланс с положителна, затова акумулаторът се е оправил, ама тя сега броди наоколо. Ако почнат всички така да си оправят акумулаторите, ще стане страшно. :))

Spyro, горното и това за часа по трудово са бъзик с друг колега, в случай, че не си в течение на "закачките" от негова страна.

Помниш ли в колко часа заложи "установката" с KML и ХЕС при първия опит? Може наблюдаваният ефект да има нещо общо със смяната на поляритета при ХЕС.
Ако искаш KML да са вертикални на акумулатора, може би имаш място отстрани на него, а да са с по-дълъг извод?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Други”