Други - Разни експерименти

Отговори
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Разни експерименти

#111

Мнение от hyparh » 23 дек 2017 11:38

Hutchison effects :)
Възможно е трафа да е изпаднал и в някакъв вид резонанс, което да е довело до претоварването му с енергия. Mito_kupona от Мазето по едно време беше обрисувал нещо много подобно при негова експериментална установка. Не си спомням добре, но май пак ставаше въпрос за някакъв траф, който направо започнал да подскача по масата и после така и не могъл да повтори ефекта. От тогава действа упорито като репликира различни устройства за СЕ, защото и той е видял с очите си, че "има нещо".
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Други - Разни експерименти

#112

Мнение от mascara » 23 дек 2017 15:00

Не помня 1ke в кой руски форум, имаше видео с репликирано TPU на Стивън Марк, което подскачаше и бръмчеше яко.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Разни експерименти

#113

Мнение от hyparh » 23 дек 2017 17:15

Благодаря за инфото mascara, не бях обръщал внимание на този тороид до сега.
Опитах се да открия въпросния пост на Mito_kupona по ключова дума "подскача", но безуспешно. Попаднах само на този пост на mi68:

"Ако пуснем ток в соленоид, перпендикулярно имаме магнитен поток. Вход или имплозия - ЮГ, и изход или експлозия - СЕВЕР. Този магнитен поток е затворен в тороидален трансформатор. Движението на магнитния поток в магнитопровода, предизвиква движение на ефира, проявяващо се в гравитационни ефекти. Тези ефекти са вредни, защото трансформатора ще подскача или вибрира."

От ето тази тема: http://mazeto.net/index.php/topic,9337. ... l#msg68159
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Разни експерименти

#114

Мнение от Philip » 11 юли 2018 07:49

Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Разни експерименти

#115

Мнение от hyparh » 11 юли 2018 14:54

Ехее, този във всичките си клипчета направо се къпе в злато, все едно торбата на някой гоблин се е съдрала и той събира по него :)) Нещо прекалено лесно ми се струва... confus А може и да живее до много богата жила.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни експерименти

#116

Мнение от icrow » 11 юли 2018 20:28

Да и го събира с магнит laught
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Разни експерименти

#117

Мнение от Philip » 11 юли 2018 20:56

Щом и двамата му се смеете - явно е глупост това :))
Ама аз пък сравнително доскоро - около година може би - бях напълно убеден, че магнитът привлича живака.
Е да - ама четох покрай писанията ни тук разбрах, че не се бил привичал.
Е да - ама аз като бях дребен събрах живака от термометър, който счупих, с магнит. От измежду паркета. И си го събрах наистина! Като го строших, единствената ми мисъл беше да го събера, че да не разберат нашите. Единственото, което ми роди главата и бях напълно убеден!!! в него, беше, че мога да го събера с магнит. ...И го събрах. Привличаше си го най-официално. :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Други - Разни експерименти

#118

Мнение от icrow » 11 юли 2018 23:33

Може да си задействал някоя сила без да си разбрал :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Други - Разни експерименти

#119

Мнение от hyparh » 01 ное 2018 23:32

hyparh написа:
28 ное 2017 09:21
Как може да видим (част от) мозъка си?

Инструкциите са на адепт, посветен в тайните на напредналата наука, на които е обучен в "долната земя". Посвещението му е толкова дълбоко, че може да дематериализира и материализира физическото си тяло със силата на мисълта.

Опитът той демонстрира пред човекът, когото е избрал да предаде историята му на света, като го провежда в една колиба, заставайки срещу отворен прозорец. Трябва да е тъмно, необходимо е небето да бъде черно (за фон). Запалва се свещ и се поднася на около 15см пред лицето като пламъкът е малко под нивото на носа. Очните ябълки се извъртат нагоре (без да се движи главата), гледайки към небето. Сега започват да се извършват бавни движения със свещта - напред-назад, наляво-надясно, по диагонал. Като нивото на пламъка се поддържа едно и също (малко под това на носа).
След това в черното пространство се появява сивкава картина, обсипана със сивкави вени, които след малко стават червени поради прогресивното проясняване на картината. Ако опитът се повтори малко след това, картината ще възникне по-бързо и ще е по-ясна.

Адептът му казва:

"С това движение предизвикваш обратно възбуждане на ретината. То ще се предаде на оптичния нерв, ще възникне рефлексен отговор на мозъка и върху ретината ще се проектира картина на част от повърхността на мозъка ти (тази от задната част на главата). Ще я видиш ясно като директна проекция или в пространството малко пред теб."
Тази практика изглежда работи :))... Преди време понечих да я изпробвам, но навън беше ветровито (хубаво е да има черен фон и нощното небе е идеално за целта) и се отказах. Сега пак се сетих и го изпробвах като изглежда става и в помещение (пак има вятър навън) като е хубаво фона отсреща да е еднороден.
Започват да се проектират картини богато наситени с кръвоносни съдове, приличащи на разклонения на дървета или по-скоро коренова система - виждат се от най-едрите до най-ситните съдове. Картината е почти 3D. Дали това е образ на някаква част от окото или на мозъка, мога само да гадая. Но предвид, че оптичния сигнал от очите стига до задната част на мозъка, е напълно възможно по този начин да се проектират картини именно от там.
Получава се и с фенер, но със свещ като че ли е по-добре, картината е по-обширна.

Интересно дали други знаят за това нещо :) Вероятно някои йоги...
С това нещата описани в "Etidorhpa" натежават още повече като истини.

main-qimg-b3b728ef1971e0ca88305887f9364bef.png
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Други - Разни експерименти

#120

Мнение от Philip » 02 ное 2018 06:13

За излъчване от очите - знам, има го и го ползвам (както и от всяка друга част на тялото).
За проектиране на вътрешна част от мозъка така, че да се види - не знам, но и има ли смисъл?
Потърсих сега изследвания, на които съм попадал в годините, но не намерих качествени.
На този линк има мъничко : https://megavselena.bg/choveshkoto-tyal ... -svetlina/
А в този pdf има изследванията на руснак на руски за биологическата радиовръзка, както я нарича той. Има и за излъчванията, и за доста неща, някои от които се ползват в машините за психологическо излъчване. Отдабечава се от това, за което си посал, но пък има ценни моменти :)
Kazinsky.pdf
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Други”