Теории - Левашов

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Теории - Левашов

#11

Мнение от Philip » 27 мар 2019 18:47

Ивчак,
на сайта му доста от нещата нямат връзка за четене и сваляне, и пише, че с решение еди кое си на еди кой си съд са забранени за разпространение във Федерацията.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Теории - Левашов

#12

Мнение от ivchak » 27 мар 2019 20:07

Значи не напразно съм записал почти всичко от сайта му olele Сега остана да ги изчистят и от Яндекса :)) Иначе видеа в тубата колкото искаш -като ги започнеш от тук
и тук
може да се намери всичко . Лошо е че както винаги някои от "съратниците" му започнаха да правят търговия с неговите трудове и книги ..... Но скоро и това ще свърши- така казват 1mag

Арахая

Re: Теории - Левашов

#13

Мнение от Арахая » 27 мар 2019 20:41

Philip написа:
27 мар 2019 16:36
hola2
Отпускане - лека хипноза. Едновременно от негова страна - усещане на отговарящите. (усещането е същото като чувството, когато разговаряш с някой и общуването е спонтанно, без никакви замисляния)
Чувстване на всички отговарящи и обединяване на излъчванията им в един образ, върху който си представя въздействието. Когато повтори за втори път "много силно" - успя да прекрати движението на енергиите им в посока ръцете в гръбначния им стълб (точно на същото място въздейства и при отключването на хората на сцената). За по-сигурно направи и спиране в рамото и лактите. Създаде спиране. Блокаж.
След това затвърди блокажа в мозъците им, докато изброяваше пръстите им и изговаряше, че те вече не ги контролират. Това отново е част от хипнотичната работа.
Хъммм... Но как точно блокира съответните точки с мисълта си? Мисловни тапи ли слага? Според мен въздейства върху ефирното тяло и блокира точки от енергийните меридиани и енергийните образи на нервите отговарящи за ръцете, както и точки от моторния кортекс в мозъка. Той добре вижда енергетиката на хората.... Там при вратните прешлени също има важна точка, а блокира и точки от ръменете към ръцете. Но въпросът е как да можем да го направим на практика и ние, а не само размисли :). А аз не мога да го схвана напълно и да го визуализирам, ех. :)

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Теории - Левашов

#14

Мнение от Philip » 27 мар 2019 22:41

Изби рибата с мисловните тапи :))
...Всичко е енергия. Енергията се подчинява на мисълта, която има пълна представа за причина и следствие.
Зададе въпрос. Отговорих ти.
Прави точно това и точно в тези моменти, както го описах.
Всяко въздействие над реалността и силна емоция остават в пространството завинаги. Няма тайни.
Явно не си приела описаното като истина.
:)

ПП
Човек може да разбере нещо как се прави само ако е стигнал и използвал нещо подобно.
Ако не го разбира - не му е дошъл още моментът да ползва такова.
Наблюдавам Анализирам Променям

Арахая

Re: Теории - Левашов

#15

Мнение от Арахая » 28 мар 2019 09:08

Разбира се, че всичко е енергия! :) Няма мисъл, която се губи и всяка стига получателя си. Та какво му е на израза- "мисловна тапа"- имах предвид, че в необходимия момент прави прекъсването на съответното място мисловно, прекъсвайки енергийния поток.... Та в този смисъл- "мисловни тапи". :)
Зададе въпрос. Отговорих ти.
Прави точно това и точно в тези моменти, както го описах.
Всяко въздействие над реалността и силна емоция остават в пространството завинаги. Няма тайни.
Явно не си приела описаното като истина.
Напротив, защо заключи, че не съм приела написаното от теб за истина. Защото се опитах да разсъждавам върху това точно как го прави ли- самото прекъсване... :) Както и да е, някъде сме се разминали в мисловното трасе :) . Благодаря ти от сърце за анализа и споделеното. :)
Ако не го разбира - не му е дошъл още моментът да ползва такова.
Ако нещо може да ме "убие" :), то това е фразата- "не му е дошло момента" :)!

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Теории - Левашов

#16

Мнение от Philip » 28 мар 2019 09:21

Така е. Разминали сме се.
В това няма нищо лошо.
Все още не сме общували достатъчно с думи, за да знаем какво влага другия в тях.
Прощавай, ако съм те обидил със смеха си. hola2
Тук си говорим така - свободно - и се майтапим беззлобливо както със събеседника си, така и със себе си :) Основните пишещи спокойно мога да кажа, че сме приятели (за разлика от всички останали форуми) и всеки знае, че другия няма задни мисли или не подхлъзва по някакъв начин човека, с който си общува в момента :)
Основната причина да напиша по-горното беше това ти изречение:
Арахая написа:
27 мар 2019 20:41
Но въпросът е как да можем да го направим на практика и ние, а не само размисли :) .
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Теории - Левашов

#17

Мнение от Philip » 28 мар 2019 09:31

Четох вчера за растенията в имението им във Франция. За растежа на дърветата и листата им, за коите и размножаването в езерото им и необикновените им нови цветове. ...И всичко това благодарение на пси генератора, който е направил и сложил под земята.
Ако някой има информация къде в писанията му има дори и лек намек какво представлява той - ще съм много благодарен ако споделите :)
Всичко описано от него ми напомня за това, което става в моя двор и моето езеро. Но при мен всичко е само благодарение на положителния оргон и програмите, които съм вложил в пространството ни :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Теории - Левашов

#18

Мнение от ivchak » 28 мар 2019 10:58

В някои от клиповете Левашов казва , че това е виртуален генератор разположен в мазето на замъка :) Явно съвпада с това което ти правиш, но без оргонни у-ва(поне никъде не е споменавал за такива).Според думите му той програмира растенията да ускорят няколкократно движението на соковете от корените нагоре , по-пълноценно извличане на полезните вещества от почвата и въздуха ,заложил е програма която да ги направи издържливи на всякакави природни условия и др.екстри.
За съжаление след смърта му са успели да разрушат пси генератора и сега градината е абсолютна пустош.Ако ми остане време ще ти намеря повече информация Hola

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Теории - Левашов

#19

Мнение от ivchak » 28 мар 2019 11:23

Ето тук от 12 мин. Левашов говори за принципа на Пси генератора(Источник Жизни както още е известен)

Арахая

Re: Теории - Левашов

#20

Мнение от Арахая » 28 мар 2019 12:04

Загатва в някои от видеата, че е виртуална мисъл-форма (както казва и Ivchak), но не обяснява конкретно кое и как :). Споменава, че човек трябва да знае как протичат жизнените процеси в растенията и т.н., за да може да им повлияе. Според мен задава функции на пси-генератора да въздейства на "първичните материи оформящи тези процеси". Тоест пси-генераторът е нещо като виртуална мисъл-форма със зададени функции да действа на много тънко информационно ниво на съответните първични процеси.... Не знам дали подбрах подходящите думи, за да предам предположенията си! :)

ПП: Не съм се засегнала :) или обидила, усещам зад думите! :)

Отговори

Върни се в “Теории”