Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

Тук може да се обсъжда практиката за оргонизиране на ДВГ Монтаж, проблеми и други.
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#211

Мнение от icrow » 28 апр 2015 12:52

Ами от моите оргонизатори може да се вземе оргон с многожилен кабел и да се закачи на него от другия край една плоска спирала или такава http://www.innerlightconnections.com/wp ... 35_std.jpg , като крайчетата се завиват в посоката в която искаш да насочиш поелто. Получава се широко поле. За излъчването на голямо разстояние вече е друга бира, но в случая не трябва. Оргон може да вземеш ако ползваш ХЕС трискелион или нещо друго по метода на Ивчак.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#212

Мнение от Спиридон » 28 апр 2015 13:10

Е, баш такава спирала в центъра на 2-3 тензор ринга бях ползвал за увеличаване на капацитета на батерията на телефона ми.
Само че всичко беше от супертънък проводник (1 жило от аудио кабел), за да не надува протектора.

Иначе идеята ми беше, че ако полето е насочено напред, може и да се получи ефект при слагане на - отзад. Но ако се зареждат частите от колата и те излъчват, като тръгнат по купето + отпред и - отзад, може би ще има частична неутрализация. confus Qb
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#213

Мнение от icrow » 28 апр 2015 13:13

Ще се види
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#214

Мнение от Philip » 28 апр 2015 14:32

Поле за експерименти - бол :))
Но с думите си, Спиридоне, ме подсещаш, че може да се пробва и с изолиран от колата излъчвател напред (каквато всъщност май беше първоначалната ти идея :)) ) и да видим как ще си взаимодействат с това на колата при движение Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#215

Мнение от icrow » 28 апр 2015 15:23

A дaли и aко се облъчaт и колелaтa нямa дa е полезно. Дa увличaт с въртенето си енергия и дa се превръщa в допълнителнa мощност и по мaлко нaтовaрвaне нa двг. Сaмо дaно спирaчките не отслaбнaт. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#216

Мнение от Philip » 28 апр 2015 15:29

Абе мене това за колелата отдавна ме гони, защото въртящото поле е много по-силно действащо - знаем вече :)
Ама ме е шубе за спирането :))
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#217

Мнение от Спиридон » 28 апр 2015 15:47

Може да се пробва с промяна на поляритета, задействана от лампата за спирачката, ама трябва да каже дали може да стане така icrow или който друг ползва активни устройства.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

qwerty
Мнения: 48
Регистриран: 12 мар 2015 12:15

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#218

Мнение от qwerty » 29 апр 2015 21:03

Philip - ти с 2 спирали една до друга на въздушния филтър ли си или с 4 - другите 2 една до друга на газта? Така с 2 една до друга обърнати противоположно по-добър ли е ефекта сравнено с по 1 на въздуха и 1 на газта?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#219

Мнение от Philip » 29 апр 2015 22:39

С две обратно обърнати на капака на филтъра на въздуха. Вече съм на нафта, така че нямам газ :))
Наблюдавам Анализирам Променям

qwerty
Мнения: 48
Регистриран: 12 мар 2015 12:15

Re: Оргонизиране на ДВГ с Хармонизиращи спирали.

#220

Мнение от qwerty » 30 апр 2015 11:50

Дали така е по-добре - нали се споменаваше, че си влияели като са много близо една до друга? Ако се сложи една на филтъра и една на тръбата/маркуча за нафтата - би ли било по-добре според теб? Ще е добре да се знае - ако и други са пробвали така като теб - за да може, който реши да използва спирали да не трябва да открива топлата вода.
Благодаря.

П.П. Ако се засилва ефекта от две обърнати спирали една до друга - дали няма да е най-удачно да има две такива на капака на филтъра и 2 на маркуча за газта/бензина/нафтата?

Отговори

Върни се в “Оргонизиране на ДВГ Практика”