Северен и южен полюс на Земята!

Книги Линкове Оргон Оргонити Хармонизатори Мировинг Наумкин и всякакви други устройства
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Северен и южен полюс на Земята!

#11

Мнение от Спиридон » 01 май 2017 00:09

Ами, имах готина учителка по физика. :))
Всъщност, по-скоро при магнитите са обърнати наименованията, и оттам става мазалото със земните полюси, ама така е тръгнало и е късно да го сменяме тепърва.
Мисля, че все пак и двата полюса, които са географски на север, ги наричат северни, т.е. земният северен магнитен полюс се води до северния географски такъв, но просто се има предвид, че по свойства той отговаря на южен магнитен полюс.
В крайна сметка се налага човек непрекъснато да обяснява какво има предвид и стават грешки. Doh
Може и това да е била целта едно време, да се бърка конкуренцията, знам ли. :?
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

manikaganga
Мнения: 118
Регистриран: 18 ное 2014 17:56

Re: Северен и южен полюс на Земята!

#12

Мнение от manikaganga » 01 май 2017 10:13

Тот все пак е писал от други времена и за други хора. При мен точно това написано /практиката, която визира Филип/ предизвика други светоусещания. В коя топографоанатомична зона на нашето физическо тяло се намира "сърцето", за което той говори и спрямо която ориентира нещата. За мен тя не съвпада със зоната на анатомичното сърце, но може и да греша, защото каквато и практика да опитвам винаги се стига до едно и също, тоест не ми се получава както е описано или обяснено дословно и пак съм си в моите състояния.

Отговори

Върни се в “Енергия”