У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

ХААРП "Машина за дъжд" Суич
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#91

Мнение от icrow » 19 май 2016 08:47

Все пак внимавайте с тези устройства , че може и да предизвикат потоп!!! Ако обичаш съобщавай кога я пускаш, защото тук има хора, които следят доста метеорологичната обстановка. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#92

Мнение от SPYRO » 19 май 2016 14:12

Става ми все по-любопитно на какьв принцип предизвикват дьжд или суша 1ke confus

pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#93

Мнение от pipilica » 19 май 2016 22:36

Е и на мен ми е любопитно за това я направих. Но ся трябва доста проби да се установи със сигурност че работи, щото меко казано не му вярвам на Американеца, Я съм дървен шоп и съм като Вуте, око да види и пъка да пипне.
Идея си нямам ако работи на какво се дължи но има много не открити закони и неща на тая земя така че нищо не може да ме учуди.
За тия 3 пъти дето я пусках може и случайно да е станало щото нашия район е малко особен и много пъти сбере облаци и аха да удари и се размине, но в съседните села не е имало порой или подобни работи.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#94

Мнение от icrow » 19 май 2016 23:49

Я също съм шоп, и проверката е висша форма на доверие :)) Обаче за такива неща трябва да си максимално оптимист, защото съмнението подсъзнателно лесно може да прецака нещата и да се случи точно това което очакваш а именно да не работи, да е слабо, да е отрицателно, да прави друго и тн. За това не осъждайте предварително. По скоро трябва да се подхожда с любопитство дали това нещо прави това, което казват че прави.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#95

Мнение от pipilica » 22 май 2016 00:31

Я да дам един бърз отчет, днеска яки облаци и от тях вали едно спокойно есенно такова, пускам тракалника на Изток за един час и нищо после още един час на Юг и пак нищо вали си ни не му дреме от нищо, обръщам на Запад за един час и пак нищо продължава да вали на пресекулки, ядосах се и го спрях, остана само Север ма стана късно и го прибрах, пускам го на двора под едно дървено навесче да не го мокри. Е ся се сетих че Американеца пишеше че не работи на пълнолуние и новолуние пък днес не видях какво е нали облаци и не се сетих да проверя в нетя.
Дали е слабичко и бавнооборотно знам ли, с два магнита от 8 инчови говорители е а бобината е макаричка от тия жълтите с тефлонова лента пълна догоре с 0.45 тел и оргинално чукче от Лада.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#96

Мнение от icrow » 22 май 2016 10:05

Това е циклон с доста енергия и трудно се повлиява.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

pipilica
Мнения: 119
Регистриран: 17 юли 2015 01:01
Местоположение: София

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#97

Мнение от pipilica » 31 май 2016 01:24

Днеска пак пробвах тракалника но се случи нещо интересно, не направих дупка в облака, жената усети че съм го пуснал без да й кажа.
На миналите опити ми вика абе много странно ме боли главата, но знаеше че съм пуснал тракалника, а днеска го пуснах без да знае и тя пак ми вика ти да не си пуснал оная щуротия че пак странно ме боли главата. Тракалника го пускам на двора под едно сайванче на може би 354-40 метра от там където седи обикновено и върти на изток , бах му мамата и чудо кво ръси из района тва нещо. А интересно аз нищо не усещам въпреки че съм стоял близо до него когато се върти и то от всички страни и съвсем нищо не съм усетил, а тя от почти 40 метра позна че работи и то само от няма и 15 минути.
Е направо онемях.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#98

Мнение от Philip » 31 май 2016 06:17

Без да се сърдиш - Тези устройства принципно не е добре да се правят и ползват от хора, които не чувстват излъчването им.
Въпреки, че не усещаш - то действа и на теб, не само на жена ти. А и не само на нея!
Имаме тема за това устройство, но едно време по изрична молба на Жоро я направих скрита.
Ето я тук: viewtopic.php?f=49&t=16&p=3612#p3612
На лични ти изпращам начина на влизане.

...И неслучайно не пишем по тази тема откакто взе да пишеш ти.
Това устройство, използвано по неправилен начин (без да се чувства каква енергия излъчва и каква е реакцията на атмосферата) предизвиква силни валежи.
(Снощи през нощта имаше такъв, а се образува доста по-рано клетката)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: У-ВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНИ Устройство за промяна на времето

#99

Мнение от icrow » 31 май 2016 08:40

Жените са по чувствителни от мъжете за такива енергии! Ако искаш пусни в онази тема снимки докато работи. Ти в кой град си?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Електромагнитни”