За здравето на човек - Q3S - мнения и обсъждане

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

За здравето на човек - Q3S - мнения и обсъждане

#1

Мнение от icrow » 17 май 2015 09:34

Само забравих да кажа, че е хубаво последния слой да е метален и той да е в досег с кожата. Така затворен в канала значително намаляваш проникващото поле. :) Другия вариант е да перфорираш кабелния канал да стане, като мрежа. Даже май е по добрия :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#2

Мнение от icrow » 17 май 2015 09:56

Също тaкa е по добре дa нaпрaвиш фолиотaтa нa половинки зaщото тaлa филтрирaш с aлуминия излзизaщaтa енергия. Нaпрaви aко идкaш де, половинaтa отгоре и долу медно другaтa с aлуминиево. Тaкa ще се получи зоновa полярност. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#3

Мнение от Спиридон » 17 май 2015 13:08

Много благодаря и на двама ви, особено за допълненията. Worship

icrow, извинявай, ама не можах да схвана какво точно имаш предвид за разположението на половинките с това:
icrow написа:Също тaкa е по добре дa нaпрaвиш фолиотaтa нa половинки зaщото тaлa филтрирaш с aлуминия излзизaщaтa енергия. Нaпрaви aко идкaш де, половинaтa отгоре и долу медно другaтa с aлуминиево. Тaкa ще се получи зоновa полярност. :)
Предвидено е Q3S да се ползва откъм страната на трискелионите, не откъм алуминия. При това положение той пак ли ще филтрира енергията?
На снимката кутийката е с трискелионите нагоре (обратно на скицата).
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#4

Мнение от icrow » 17 май 2015 19:13

Аз не съм разбрал значи. Мислих си, че на схемата горната част се допира до тялото. Ако се ползва за отражател, тогава няма нужда от предложенията. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#5

Мнение от ivchak » 17 май 2015 20:38

Спири, поздравления за прекрасният материал Up! Up! Up! Мисля тези дни и аз да се включа в тестовете да видя какъв ще е ефекта при мен , само че моите трискелиони не са посребрени confus . Не разбрах каква е дозировката на сеанс - колкото повече толкова повече или определено време на ден ?
За огледалото - както го гледам на картинката, ако вместо най горният слой алум.фолио се залепи хартия отразяването ще е доста по-силно, но не зная как ще се отрази на качеството на енергията излъчвана надолу , тъй като енергиите от двете страни на трискилиона както знаеш са с различно въздействие , а по този начин се отразява енергията на обратната на работната страна енергия.
Даже си мисля че без отражател качеството на излъчваната надолу енергия би било по добро, въпреки че ще отслабне, но според мен за локално въздействие няма нужда от толкова силна енергия hola2

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#6

Мнение от Спиридон » 18 май 2015 11:31

icrow, ще видим дали ще стане лошо :)) (ако съм вдянал, какво имаш предвид, де :) ).

ivchak, ти ми припомни, че исках да напиша и още някои неща. Да не повярва човек, че колкото повече думи използва, толкова повече неща липсват.

Нямам представа по отношение на дозирането. Трискелионите имат изключително деликатно и меко въздействие по принцип. Засега не съм забелязал претоварване при някого от Q3S или от единичен трискелион. Според мен е добре, че напрежението не е прекалено високо. По моите разбирания в момента, то е скоростта на въртене на енергийните вихри и определя възможната степен на въздействие върху обекта, а токът е нещо като плътност на вихрите и определя скоростта на въздействието. Не очаквах токът да се получи толкова силен, но по съвет на icrow наблюдавах ефекта в няколко ситуации преди да пускам информация и според мен не пречи, а напротив.

Ако трискелионите и фолиото не са посребрени, не е толкова голям проблем - пак ще работи, просто по-слабо. Допълнително усилване може да се получи, ако се използват вместо един няколко слоя медно фолио, разделени напр. с прозрачно тиксо. На мен просто ми излезе, че един слой медно-сребърно фолио е оптималното при моите материали. Друго, което забравих да напиша, е че трискелионите са лакирани. Понякога (според споделено наблюдение на Филип за друга фигура), лакирането временно отслабва полето преди да го усили.

За хартията ми се струва (но може и да греша, нека друг сподели, ако има наблюдения), че по-скоро има спиращо, отколкото отразяващо действие. Иначе за алуминиевото фолио, си мисля, че действието му се усилва от правилната форма (от тръбата), че е добре изпънато от тиксото, както и въобще, че има органичен материал на гърба му (тиксото). Може пък с хартиено тиксо на гърба на алум. фолио да стане още по-добре, стига да е само там, т.е. да не минава пред него или медното фолио. Мисля, че отражението в случая не наслагва просто полетата от двете страни едно върху друго, а прави така, че да се усили многократно по-полезната страна (показана на снимката в първия пост).

Иначе за по-постоянно носене и за зареждане на вода е по-подходящ единичен трискелион (меден, посребрен, сребърен или позлатен според човека и наличните материали :) ).

Леле, добре че забравих да ги напиша тези работи в първия пост, че иначе никой нямаше да го чете толкова дълъг. :))
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#7

Мнение от ivchak » 18 май 2015 18:04

Спири, алуминиевото е най добре да го махнеш защото без хартия от горната страна(както е на схемата) то излъчва вместо да отразява.Прав си че само хартия спира доста от енергията, но в комбинация с алум. фолио става отражател на енергията в посока на трискелионите и едновременно с това пропуска енергия от вън навътре - нали това е целта :) Според мен е достатъчно на мястото на сребърно-медното фолио(ако не оказва влияние на качествата на енергията) да залепиш станиолче от цигари с лъскавата част навътре и да махнеш алум.фолио , или върху него да залипиш хартия и ще стане двоен отражател , въпреки че само един ще е достатъчен. Между другото днес направих 6 трискелиона и довечера смятам да направя някой опит по начина който ти описах(само със станиолче от цигари) :)) Успех 1aha

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#8

Мнение от Philip » 18 май 2015 20:19

ivchak написа:Спири, алуминиевото е най добре да го махнеш защото без хартия от горната страна(както е на схемата) то излъчва вместо да отразява.
Въобще не съм съгласен!
Идеална е конфигурацията.
В случая то е последно, външно.

Понякога Ивчак въобще не те разбирам
ivchak написа:и едновременно с това пропуска енергия от вън навътре - нали това е целта
Откъде я измисли тази цел.

Това цялото нещенце Спиридон го е измислил, направил, дал за измерване, измерено е, пробвано е на хора, работи прекрасно.

...Какво теле търсиш под вола не схващам confus
Какво те гони да твърдиш, че трябва да стане по друг начин нещо действащо и доказано прекрасно работещо???

Вместо да твърдиш, че трябва да стане по друг начин - направи го, както смяташ, че трябва да бъде, обясни какво си променил и го пусни за измерване да видим какво ще се е получило от убеждението ти, че ти си прав, а Спиридон не е.

Лично аз съм убеден в резултата, но нека и другите да видят. hola2
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#9

Мнение от icrow » 18 май 2015 20:31

Принципно е прав за алуминиевото. Въпроса е обаче, дали има нужда от чак такова отразяване. Все пак третираната част е в обсега на излъчваното поле. Така с отразяването зорлем изменяме полето. Разглеждам го от хармонична гледна точка. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Устройства за здравето на човек - Q3S

#10

Мнение от Philip » 18 май 2015 20:42

9./570/ ОВ и 9./87000/ ОА - Направеното от Спиридон
465 na 1700 - Репликата на Ивчак

?

Ядосах се, защото Ивчак обяснява на Спиридон какво трябвало да промени на нещо, което действа и работи.
Съгласен съм да говори с този тон и с това обръщение, ако е постигнал нещо повече от това.
Просто всяко нещо може да се каже най-малко по три начина.
Начина и обръщението на Ивчак в случая не ми допадат.
Няма нито уважение, нито съмнение в собствената правота.
Резултатът също беше предизвестен.
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Трискелион”