ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

Зеолит Оргонни устройства Вихрови тръби Шаубергер
Отговори
Petar

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#171

Мнение от Petar » 16 май 2017 18:54

Моля за измерване, и за мнение към Филип за водата и тръбите
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#172

Мнение от icrow » 16 май 2017 20:32

По ред на снимките
1: 340
2: 270
3: 470
4: -
5: 120
6: 5 :? Може би е заземена някъде :?
Като цяло не е ли много ниско налягането :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#173

Мнение от Philip » 17 май 2017 06:15

Много разнопосочни резултати.
При качеството на обработка на водата - също.
На повечето от тях си бързал и не са били загрети дотолкова, че да се разлее припоя отвън, а камо ли - да навлезе и във вътрешността.
По какво се различават тръбите?
...За енти път казвам, че трябва да даваш на снимките целите тръби, за да може да ти казваме веднага къде има грешки и защо ти излизат толкова различни енергии.
Наблюдавам Анализирам Променям

Petar

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#174

Мнение от Petar » 17 май 2017 09:40

Тръбите са различни, различават се по дължината на +част, диаметъра на изхода, няколко от тях даваха добри резултати като бяха без фитингите на изхода само тръба, а като се запои в самия фитинг дава минус и от там пада заряда, така си мисля. Но тръбата от 6-та снимка е една и съща и преди е мерена, ще кача снимки на тръбата преди и сега да видиш разликата.
Малко ми е сложно да ги снимам целите и да минава вода през тях в банята доста е тясно. Да ги снимам пак като им завия нещо пластмасово на изхода, да не излиза така водата навън
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

tinyUser
Мнения: 2
Регистриран: 10 окт 2021 23:11

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#175

Мнение от tinyUser » 17 окт 2021 11:08

Здравейте,

Много моля някой да отдели от времето си да ми направи тръба по зададените параметри на Филип за душ с мека връзка, ще платя за отделеното време и материали.

Благодаря предварително.

arctic-wolf
Мнения: 22
Регистриран: 13 яну 2023 15:32
Местоположение: Sofia

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#176

Мнение от arctic-wolf » 27 мар 2023 22:12

Докато четях тази тема , попаднах на едно интересно мнение на Филип, което се различава от това,което знам до момента. Ето цитат:
Ако пък целта ти е да получиш супер енергийна вода - това е голяма грешка.
В началото като я ползваш - ще ти е супер, а след това ще се скапеш супер.
За мен директното енергизиране на вода до огромни стойности е направо опасно. По две причини. Първата я казах на горния ред. Втората е, че всички енергийни натоварености на водата до момента се енергизират и те директно.
Това, което съм чел от него в други теми - че когато се енергизира вода, то се и енергизира негативното в нея и така и то усилва своето лошо въздействие върху човека ,е лесно за възприемане по здрав разум. Но ако приемем, че водата ,която ще ползваме е без такива проблеми, примерно изворна, не мога да разбера защо да е лошо човек да я енергизира до огромни стойности и да я пие(става въпрос за пиене, не за взимане на душ).
Досега за мен сериозен довод, че всичко е наред за човек при такова използване на вода беше, че caduceus го одобрява в неговия форум и не е казал нищо против това. Ето негов цитат от там:
След активатора: 1 млн, 230 хил деветки плюс /!!!!!/, динамично индуциран при преминаването през работната зона заряд, запазващ се няколко часа непроменен и после леко намаляващ. Тръбата и пластмасовата щипка за укрепване не пречат въобще.
Енергетиката на водата е толкова силна, че ако тялото по навик не ти напомня че трябва да ядеш от време на време, ще забравиш :) Т.е. работиш и енергия колкото щеш, не ти се спи, на практика може да ядеш веднъж на ден на обед и това е. Правил съм го не с тази помпа, а с наливане на водата ръчно през активатор от тази последна модификация и опитът ми е личен, както и на роднини-експериментатори
Това е от темата http://www.garaja.net/viewtopic.php?f=4 ... =30#p10396 за Активатор Извор - проточен модел.
Аз самият съм пил само такава вода около 1 месец и в общи линии написаното от него го усетих при себе си , просто зареждането на такава вода при мен не беше с проточен активатор Извор, но пак беше заредена с огромен заряд.
Има ли някой в този форум ,който се скапал супер,както е писал Филип по-горе? Според мен това е много важно да се знае, защото например някой(като мен до този момент) може да реши, че е много добре да се дава такава свръх вода на хора, които не са в перфектно здраве и така ще се възстановят много по-бързо, а то евентуално да стане обратното. И ако такова скапване съществува, след колко време би трябвало да се случи - аз например пих 1 месец такава вода и не само че не стана с мен това, ами през цялото време беше обратното, много енергия.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#177

Мнение от Philip » 28 мар 2023 06:42

Здравей,
Всеки е различен.

А относно написаното.
Простичко е.
Нищо прекалено не е добро.
Освен това тялото винаги се стреми да използва минимум средства.
Именно това води до пристрастяванията.
Организмът престава да произвежда нещо, когато го има наготово.
От там - и ужаса при опит за спиране на зависимостта.
Същото важи и за енергията, доставяна външно над определени стойности.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: ЗДРАВЕ Медни вихрови тръби по Шаубергер

#178

Мнение от Спиридон » 31 мар 2023 21:52

Потвърждавам с личен опит. Бях си направил енергизираща гривна, която носех почти постоянно. Отначало ми беше супер - свеж, бодър. След известно време, забелязах, че се чувствам зле без нея и спрях да я ползвам.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Отговори

Върни се в “Пречистване, енергетизиране, структуриране на вода”