Относно форума - Предложения

Отговори
Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Относно форума - Предложения

#1

Мнение от Спиридон » 27 ное 2014 16:35

Предлагам да бъде записано някъде, че една от целите на форума е да се учим да създаваме устройства, които правят околната среда по-балансирана, по-хармонична и по-чиста, хората - по-осъзнати, по-уравновесени и в резулата на това - по-здрави. Не се насърчава разработването на устройства внасящи дисбаланс в природа и човек, в която и да е посока.
Както и всеки да е наясно, че използването на такива устройства може и да му дава повече възможности за развитие и корекции, но не го прави изключение от законите на природата и вселената.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Bob

Re: Предложения

#2

Мнение от Bob » 27 ное 2014 17:51

Предлагам следното.
Ако е възможно и то ако не струва пари най вече, да се направи един чат във форума и вместо да се пълни форума с безмислени писания и спамове и след това да си имат доста работа да чистят админа и другите модератори да си има моментен Чад.
Ако предложението ви се струва безмислено просто го изтриите.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Предложения

#3

Мнение от icrow » 27 ное 2014 19:20

Абе стига с това триене. :)) Всяко мнение е ценно стига да не е тръц и пръц. :)) Или да е извън всяка тема само за да се покаже колко е велик човека или само да обижда и такива гадни неща.


ПП
Стефанчо, сега да не ме намразиш. :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Предложения

#4

Мнение от Philip » 27 ное 2014 21:19

Спиридон,
Значи само черно и бяло, а? :))
И ние да обявим, че сме от белите примерно :))
Без едното не може да се постигне другото. Не и в този свят :)
Аз днес по друг повод нали се нагледах на символите ин и ян, та от това ми идва обяснението :))
Там е достатъчно ясно :)
Всичко съдържа в себе си всичко :)
Няма никое устройство, което да няма отрицателна компонента. Никое. Така че аз не мога да се присъединя към първото, написано от теб :)
Просто ще е лъжа ако го направя.
...А и за да разбиеш супер буря - най-добре става с друга супер буря. Ако не можеш да я създадеш - язък за всичките положителни устройства :)
(ти сега да не го вземеш вътрешно, ей! :) )
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Предложения

#5

Мнение от Спиридон » 27 ное 2014 21:43

Филипе,
Днес вече не знам аз ли пиша едно, а вие четете нещо друго или пък аз смятам, че пиша едно, а пък съм написал в действителност съвсем други думи.
Къде видя черно и бяло в писанията ми и защо реши, че аз смятам, че баланс и/или хармония могат да се постигнат едностранно?
И не, не смятам, че срещу силна буря се стои с чадър и усмивка. Нито пък смятам, че бурята е баланса и хармонията, та да седя в примирено съзерцание.
Идеята ми беше да не се насърчава сеитбата на ветрове в тихо време само заради нечие его.

Нито се възприемам като джедай (бял), че да раздавам правосъдие, опазил господ. Акцента ми беше на "учиМ се".
Спирам да пиша на тия теми, поне докато си изясня аз ли бъркам много или просто не му е времето и мястото.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Предложения

#6

Мнение от Philip » 28 ное 2014 16:34

Явно аз не съм разбрал :) Съжалявам! Извинявай! :)
А пък то вече си е написано и ще си стои :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Предложения

#7

Мнение от Спиридон » 28 ное 2014 16:56

Е, чак пък извинения няма за какво. Радвам се, че позицията ми е разбрана, а дали ще бъде приета всеки си решава. Не мога да се сърдя за това.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Относно форума - Предложения

#8

Мнение от Спиридон » 04 дек 2014 21:14

Филипе, дали има възможност да се пуска линк към всеки термин в речника конкретно?
Ако се разбият по един термин в пост, ще е лесно, ама няма ли и по-елегантен начин хем да са на 1 място, хем да може да има линк към конкретен термин.
Засега речникът не е толкова голям, но с времето ще расте и ще става по-трудно да насочиш някой към конкретен термин без да преравя целия речник.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Относно форума - Предложения

#9

Мнение от Philip » 04 дек 2014 21:24

В HTML нямам проблем да го направя, но с PHP и то във форум Qb :))
Ще помисля дали и как мога да го направя :)
Ценна функция ще е :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Относно форума - Предложения

#10

Мнение от Philip » 12 дек 2014 05:49

Направих нова тема - Устройства, направени от членове на форума. В нея предлагам да присъстват както чисто нови, неправени досега устройства, така и реплики на устройства от нета, върху които някой от нас работи и се ползват по нов начин или показват нови свойства, неописани някога, някъде от някой Book Astros Phil24 Witchy Phil4
Моля ви да вкарате в новата тема всичко от вашите неща със снимки и описания, които по виждания ви са добри и ценни :)

Ако съм пропуснал някого - моля за извинение! 1ke Да драсне без притеснение тук или на лични - ще създам веднага тема, в която да вкара нещата, направени от него.
1mag
Наблюдавам Анализирам Променям

Отговори

Върни се в “Мнения и въпроси относно форума”