Билки

Прости, но действащи начини за бърза помощ при различни проблеми. Само за лично изпробвани неща!
Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Билки

#1

Мнение от Philip » 27 юни 2015 07:05

SPYRO,

Темата я отварям специално за теб и твоите знания и умения в тази област :) Hola
Когато ти дойде отвътре - пиши, моля! hola2
Непоклатимо мое убеждение е, че в Природата за всичко има нещо предизвикващо и нещо подтискащо го. ...Неправилен израз. Може би най-правилното е - за всяка болка има лек! - Естествен и действащ :)

Ти си човекът, който знае най-много от нас за това :)

Форумът ми неслучайно е "Енергията на Природата", а не свободна енергия или нещо от сорта! :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#2

Мнение от SPYRO » 27 юни 2015 08:12

Много дьлбоко и искренно сьм трогнат 1ty 1ty 1ty

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#3

Мнение от SPYRO » 27 юни 2015 08:51

От известно време чета стари Тибетски знания от прословутите Тибетски монаси тези хора като наи откьснати от сьвременния свят са запазили знанията си от древността наи-непроменени техните методики не са само в билките винаги в лечението използват звук или символ а на свещените сгради на вьрха завьршват сьс специфични форми http://prikachi.com/images/695/8196695Y.jpg а тук камбаната е взела и малко от ВАДЖРАТА (или както казват те ДОРДЖЕ) http://prikachi.com/images/697/8196697A.jpg когато човек се потопи в дебрите на това знание сякаш попада в паралелен свят там навсякаде се твьрди че ако духьт и умьт не вярват никои лек няма да помогне и да в моята скромна практика все повече се убеждавам в това имам случаи на човек които се излекува само с билков талисман и силна вяра и друг които пие билки чисто механично без вяра и резултатьт е нощожен та мисьлта ми е че, билките са нещо като визическия носител на енергията но когато няма отклиучващ фактор като мисьл и вяра се прибягва до тези звуци(вибрации), символи и дриги похвати.
П.П. ICROW, ако ти се занимава с нещо различно ще мернеш ли тези (пьтни знаци)http://prikachi.com/images/718/8196718j.jpg а и нека всеки, които усеща нещо да се пробва, аз за пьрви пьт успях на подобна снимка при това сьвсем неволно даже и не се напьвах

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Билки

#4

Мнение от Philip » 27 юни 2015 09:03

Върха отзад Кайлас ли е?
Ако е той - изглежда доста приветлив от тази гледна точка :)
Бил си там?
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Билки

#5

Мнение от Philip » 27 юни 2015 09:15

SPYRO,

Оставяй моля те, линковете към снимките ти на отделен ред, че така е някак много разхвърлян текста.

***

Почитател съм на спокойствието, уменията и знанията, запазени в Хималаите.

Един въпрос само не ми дава мира.

Тези знаещи и можещи хора са споделили знанията и опита си с Аненербе и други от структурите на райха.

Не допускам, че са сбъркали на кого да се доверят.

***

А за действието и въздействието на заобикалящото ни, и участието на мозъка съм на същото мнение.
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#6

Мнение от SPYRO » 27 юни 2015 09:33

Един сьвет кьм всички не ползваите никакви продукти от магазините olele zile които са минали през каквато и да е обработка макар да пише БИО ползваите само сушени билки обработката не само унищожава полезността им даже стават вредни а енергията която носят е отврат не слушаите дрьн-дрьн химични анализи и прочее какво пишат като сьдьржание за билките и не ползваите каквото и да било мазило за след брьснене аз от пубертета имах проблеми когато започнах да се брьсня но когато започнах да ползвам пчелен прополис които си приготвям сьс чист медицински спирт които се изпарява за секунди никога не сьм имал проблеми ако знаете някои пчелар кажете му ще ви приготви прополис от пчелен клеи по добро просто няма за справка аз сьм на 31г а всеки новозапознал се с мен ми дава 24-26г. ползвам прополис от 11-12г.

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#7

Мнение от SPYRO » 27 юни 2015 09:40

Да това е КАИЛАС снимката е на мои познат бат Мишо бивш доктор обиколил е светь но я има в нета качвл сьм я неведньж

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#8

Мнение от SPYRO » 27 юни 2015 09:55

Тази дума Аненербе не ми харесва все я свьрзвам с фашистите

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Билки

#9

Мнение от Philip » 27 юни 2015 10:00

Точно с това е свързана де :))

Затова не схващам връзката и допирната точка на монасите от тези места с тях и се чудя :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Билки

#10

Мнение от SPYRO » 27 юни 2015 10:30

Ами врьзката маи е тази, че Хитлер е искал вьрховна власт по целия свят тьрсеики неща като КОПИЕТО НА СЬДБАТА, ЗЛАТНОТО РУНО, СВЕТИЯ ГРААЛ, ФИЛОСОФСКИЯТ КАМЬК, ИЗВОРЬТ НА ВЕЧНИЯ ЖИВОТ смятаики че са притежание на древни раси скрити вьв хималаиските планини като основно са тьрсели вечният град Агартха кадето били скрити неземни знания и вьпросните чудодеини артефакти с които е смятал да превземе светь като го прочисти от другите раси и според други източници в този град има огледална зала от която може да се пьтува вьв времето а Хитлер е искал да промени и историята

Отговори

Върни се в “Здраве”