Алергии

Прости, но действащи начини за бърза помощ при различни проблеми. Само за лично изпробвани неща!
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Алергии

#11

Мнение от hyparh » 09 май 2016 10:26

Вече мога да кажа, че Euphrasia Officinalis определено помага срещу сенна хрема :) Заради дъждовното време напоследък ми беше малко трудно да определя, защото водата обира полените от въздуха, но вече имаше достатъчно случаи, в които при поява симптомите на алергия (сърбеж във всички лицеви отверстия, кихане) и прием на 5 гранули под езика, симптомите много бързо осезаемо отслабват или направо изчезват.
От Allium Cepa направих само един прием засега и нямам такава база за сравнение, но помогна в случая.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Алергии

#12

Мнение от SPYRO » 09 май 2016 13:53

Euphrasia Officinalis казано понаше му очанка ,ето повече инфо за нея :) ,аз личноя ползвам най вече за очни проблеми ,но напоследьк има все почече позитивни отзиви за доста видове алергии
http://kasnaprolet9999.blog.bg/hobi/200 ... ite.375045

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Алергии

#13

Мнение от hyparh » 06 юни 2016 12:59

Досега я удържах добре, ама след вчерашния плаж на полето :)) вече ме хвана стабилно и хомеопатията не помага. Цяла нощ сърбеж, кихавици от време на време, които си продължават и днес на периоди. От време на време ми се иска да си бръкна в ушите до мозъка и да чеша :)) Wonky На това ниво алергията прилича все едно си пипнал настинка или предгрипно състояние (въпреки приликите, който страда от такава алергия, веднага ще направи разликата).
Утре ще си взема нещо нехомеопатично от аптеката и може да опитам метода на Иван Тодоров с пирамидите с поставяне на свидетел + лекарство за постоянно дистанционно влияние да видим ще има ли ефект.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Алергии

#14

Мнение от icrow » 06 юни 2016 14:04

Звучи гадно Съчувствам ти. Защо не пробваш с медитация и онзи метод за пренасяне на инфо от въображаемото ни здраво аз :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Алергии

#15

Мнение от SPYRO » 06 юни 2016 14:42

Ооо това сьм го пробвал и ефекта е сериозен ,но изобщо не помогна на други ,дйстваше само при мен Dash бях забравил за това
http://www.radiestezia.com/bg_site/Fram ... Set_bg.htm
Преди около 6 години си пукнах 2 ломбални прешлена на грьбнака и бях сложил ренгеновата снимка в една шестоьгьлна пирамида щото това болеше и на третия месец след случката ,на другата сутрин спря , направо секна от ряз ,само гледай дистанционното управление да е на поне 1/3 от основата нагоре ,може да използваш своя снимка намазана с хомеопатичния продукт или направо лекарството :)
виж на жената не помогна при едни болежки в крака ,май трябва и пезприкословна вяра за подобно лечение

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Алергии

#16

Мнение от hyparh » 06 юни 2016 16:01

Да, в "Радиестезична тетрадка" методът е подробно обяснен, като там споменава използването на кичурче коса за свидетел. Довечера ще зачета инструкциите, че в момента нямам достъп до комп, а от тела е неудобно.

Айкроу, и този метод може да опитам, не съм се сетил :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

FORA

Re: Алергии

#17

Мнение от FORA » 12 юни 2016 06:36

Алергиите-това е предупреждение от тялото ,че нещо в него се задръства-някоя система или орган.Воювах с тях 20г.търсих,четах,пробвах-нищо.Той отговора бил у дома и се нарича ЛИДИЯ КОВАЧЕВА.Цитирам я "САМО ГЛУПОСТА НЕ СЕ ЛЕКУВА С ГЛАД."Във нито едно модерно мед.издание няма да ви предложат такова решение-но лекарства ще ви изпишат със шепи.

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Алергии

#18

Мнение от hyparh » 12 юни 2016 07:28

А, с глад при мен няма как да стане :))
Сигурен съм, че методи има много, само трябва човек да открие този за себе си.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Алергии

#19

Мнение от gomi » 12 юни 2016 20:14

Първо трябва една добра диагностика каква гад те е налегнала.... има в София кабинет за "биорезонансна диагностика" където може да се получат отговори, и после как да се атакува....използват уред ( микроампермер) с който се мерят точки по мериадианите по ръцете и краката,
и се сравнява с свидетели на известни патогени и паразити. Сравнително точен метод.... sun
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Алергии

#20

Мнение от hyparh » 12 юни 2016 22:28

Добре де, алергиите не се ли причиняваха от "изопачаване" на имунната система? Т.е. няма разни "гадини", които заразяват организма. В случая "гадините" се явават самите полени, които нормална имунна система не закача, а изменената се нахвърля върху тях сякаш са нещо зловредно, а те всъщност не са. При тази атака се отделят хистамини, които именно предизвикват алергията. Или аз пропускам нещо? confus
При много хора алергиите се явяват при съвсем млад и свеж организъм (в детска възраст, както започна и при мен) и после си кара така цял живот в периодите, в които има алергени наоколо.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Отговори

Върни се в “Здраве”