Моля за помощ

Прости, но действащи начини за бърза помощ при различни проблеми. Само за лично изпробвани неща!
Отговори
jo64o
Мнения: 5
Регистриран: 01 дек 2016 22:25
Местоположение: София

Моля за помощ

#1

Мнение от jo64o » 27 яну 2020 18:32

Съпругата ми се разболя от миелом-злокачествен рак на кръвта.Слава богу шанс за излекуване има и в момента ще започне трети цикъл химиотерапия.Мариянка се чувства къде по-добре вече.Лошото е,че основния симптом-крехки,кухи с остеопорозни язви кости си остава.Остават и силните болки в гърба,кръста,тазова и скелетна система.Моля да ме посъветвате с какво да се борим срещу болката.Как да дадем малко енергия и сила на костите.Може би някой от вас да има опит в подобна насока?Много разчитам на вашия съвет.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля за помощ

#2

Мнение от icrow » 27 яну 2020 21:27

Съжалявам за жена ти! Дано се оправи! Може да пробваш възел на Мировинг. Или от тороидчетата на Филип. Също и ХЕС спирала.
За третиране на рака пробвай с биорезонансна терапия! Евтино и според мен ще има ефект.
Успех!
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Моля за помощ

#3

Мнение от hyparh » 27 яну 2020 22:32

Привет, jo640.
Подкрепям Айкроу за изброените изделия, а относно избор на биорезонансно устройство вероятно най-силен и бърз ефект ще окаже вихровата технология на Мишин: http://styleglassbg.com/od/viewtopic.php?f=70&t=412

Аз лично нямам опит с това устройство, но от отзивите, които чета от различни места, хората са много доволни с бързи и ефективни резултати при лечение на различни заболявания.

Може да се направят и няколко сеанса с машина на Райф, която е доказано ефективна именно срещу ракови заболявания.

Успех и важното е, че има подобрение! :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Моля за помощ

#4

Мнение от Спиридон » 28 яну 2020 00:54

Здравей, jo640.
Още нещо към вече изброените.
Нямам опит точно с такъв случай като вашия, но за болки в стави и кости много ми облекчава болката и помага за по-бързо оправяне обикновено домакинско алуминиево фолио. Описано е в тема от Филип тук:
viewtopic.php?p=15312#p15312
Учудващо е как нещо, толкова обикновено и лесно за прилагане, е толкова ефикасно. Worship

Последният път първо сложих прозрачно домакинско фолио върху мястото и отгоре му алуминиевото. Ролята на памучен плат отгоре изпълнява бельото (само да не е изкуственяк). Подейства пак добре, както и с алуминиевото фолио пряко върху кожата, но дразнеше по-малко. Иначе алуминиевото ми залепва за кожата, накъсва се и започва да ми боде.

Вярвам, че би помогнало много, ако между ал. фолио и кожата се постави ПЕ пликче с прясно покълнал лимец.

Стискам палци да промените успешно ситуацията!
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля за помощ

#5

Мнение от Philip » 28 яну 2020 04:41

Ами вече всичко, което знаем, че може да се справи с подобен проблем е написано :)
Моят съвет:
Покажи ѝ писаното тук за всяко! от изброените.
Нека тя си избере действащите за нея :)
Наблюдавам Анализирам Променям

jo64o
Мнения: 5
Регистриран: 01 дек 2016 22:25
Местоположение: София

Re: Моля за помощ

#6

Мнение от jo64o » 28 яну 2020 14:37

Благодаря за съветите.Възелчета на Мировинг съм правил доста,но не съм ползвал за лечение.Мишин днес го почвам-инфо по нета бол.Ще си направя и торчета на Филип.Моля за конкретна информация-размери,материал,особености от тези,които са ги ползвали за здраве!Обезболяване и клетъчен разтеж!По принцип мога да правя всичко,но съм объркан.А и нямам време за експериментиГоворих с жена ми за избор-очите и станаха кръгли и големи...Разчитам на интуицията ви!Хич не ми е леко,но трябва да се боря.А за здравната ни система мога да напиша роман.На ужасите! Бъдете здрави!

Потребителски аватар
alexyeli
Мнения: 145
Регистриран: 30 май 2019 11:04
Местоположение: Espania

Re: Моля за помощ

#7

Мнение от alexyeli » 28 яну 2020 18:11

За бързо укрепване на костите помагат леко препечени черупки от яйца и след това счукани на прах.Може да ги разбъркате с малко мед или каквото и хареса на жената за по лек прием.По една кафена лъжичка 3 пъти дневно.Лично е изпитано от мен при счупване на крак.Ако яйцата са домашни и добре измити преди сваряване, водата в която са варени е в пъти по силна и лековита за пиене....Отслабените кости са в резултат на общото вкиселяване на организма при химеотерапията,следващият видим симптом ще бъде окапване на косата ,тъй като организма се опитва да погаси киселата реакция за сметка на калция в костите и косата.С черупките добавяте калций за уравновесяване на PH нивото в организма.Можете дори да го следите лесно в домашни условия през слюнката с лакмусова хартия,разликата от кръвната алканост е 3%.
Опитайте да възстановите двамата заедно и особенно ти спомена за сравнително скорошно травмиращо събитие преживяно от нея през последните 6 месеца или година преди началото на заболяването. Помогни й да го приеме и надживее,така ще елиминирате причината за рака и в скоро време той ще си замине сам, там откъдето е дошъл.Казвам да и помогнеш защото тя сама не може да осъзнае цялостно съобщението и смисъла на въпросното травмиращо преживяване,това е психологичен елемент който важи за всички нас като хора,нуждаем се от “огледало“ в лицето на околоните за да осмислим някои неща които живота ни поднася .Знам,че може би ти звучи странно подобен съвет но ако се решите, има доста “апокрифна“ литература по въпроса какво всъщност представлява рака в своята дълбока същност. Book
dubito , ergo cogito - ergo sum Dance1

mascara
Мнения: 142
Регистриран: 25 авг 2016 19:00
Местоположение: София

Re: Моля за помощ

#8

Мнение от mascara » 28 яну 2020 20:25

Витамин К2 пробвахте ли?

Потребителски аватар
SPYRO
Мнения: 1152
Регистриран: 22 май 2015 10:48
Местоположение: Пловдив/Белащица

Re: Моля за помощ

#9

Мнение от SPYRO » 01 фев 2020 23:33

Потърсете Айдън Мустафов от Варна
Има голям опит в онкологията ,помогнал е на много безнадежни случаи
Има и фейс група
Ще ти пратя и тел. на лични
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Отговори

Върни се в “Здраве”