Биорезонансна терапия Генератор на Х.Кларк.

Типове уреди и честоти
Отговори
Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Биорезонансна терапия Генератор на Х.Кларк.

#1

Мнение от icrow » 29 ное 2014 15:38

Чрез електрически импулси се убиват микробите в човешкия организъм. За различни бактерии различни честоти. Представлява прост генератор на правоъгълни импулси. Ползва таймер 555 и още няколко елемента.
http://www.clarkzapper.net/ZapSchematic-30kHz.jpg
http://www.clarkzapper.net/ZapSchematic-1000Hz.jpg
http://www.clarkzapper.net/zapper-schematic.html

Изходите на генератора се свързват с електроди медни тръби примерно и се държат с влажни ръце.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

djoko

Re: Уред за лечение на зъби.

#2

Мнение от djoko » 29 ное 2014 21:15

Заперчето съм го правил по тази схема: http://www.clarkzapper.net/zapper-schematic.html

Базирано е на таймера 555.

А на този сайт може да си сметнете честотата: http://web.udl.es/usuaris/p7806757/555- ... ulator.htm

За електроди ползвах две парчета медна тръба от климатик(по дебелата).

От icrow
Има тема за запера :)

bluesky

Re: Уред за лечение на зъби.

#3

Мнение от bluesky » 24 ное 2017 17:10

Откакто направих и ползвам генераторчето на Хулда Кларк - просто забравих какво е това да те болят зъби (освен при невралгични истории.
За съжаление - не съм забравил какво е това зъболекар, че имам купища стари пломби, които с времето си се скапват и отделят.

Реално уредът е генератор на ПРАВОЪГЪЛНИ импулси с честота между 30 000 и 40 000 нерца (30 - 40Khz) Където и да си в тази честота - тя действа унищожаващо на всякакъв тип бактерии, гъбички и вируси. Наблюденията не са само мои. Направил съм и съм подарил над десет такива генератора (може и доста повече да са :)) )
Всички отбелязват основно - въздействие върху зъбни проблеми и спиране на миризмата от краката (който я има де), а жените и стоп на проблеми с течения, цистити и други подобни.

Използва се със захранващо напрежение прав ток от 6 до 12V. Начина му на използване е: двата електрода на ръцете или където и да е по тялото (само не на главата, че започват едни светкавици из очите или по-скоро мозъка :)) )

Така че всеки който има генератор на правоъгълни импулси - може веднага да пробва, като го настрои някъде между тези честоти.
Пуска се на три пъти по 7 минути с две спирания между тях по 20 минути. Схемата на пускане е важна по ред причини!!!
Ще потърся схемичката (много елементарна е) и ще я пусна по-късно. ...Всъщност я има и в книгата ми Човек - Практическо ръководство http://fenix.styleglassbg.com
Здравейте ВСИЧКИ!

Филип, имам един конкретен въпрос... По отношение устройството (запер) на Хулга Кларк, от което си правил няколко физически уреда... Използваш специално правена за целта електронна платка, произведена по класическа технология, (с киселина), с медни шини и места, (гнезда) за запояване на съответните електронни елементи, или използваш платка тип "универсална", (от тези, на които обикновенно скачват елементите за тест и проверки)...?

Питам, защото около Коледа, ще съм в България, и бих могъл да се заема с правене на такова Устройство.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уред за лечение на зъби.

#4

Мнение от Philip » 24 ное 2017 19:07

Никакви платки. Всичко се върти около основата на чипа. С кабели.
Наблюдавам Анализирам Променям

bluesky

Re: Уред за лечение на зъби.

#5

Мнение от bluesky » 24 ное 2017 19:32

Ясно... Благодаря!

То така и ще стане с възможно най-малък обем... естественно, само да не го изпускат често... ха, ха, хааа...
Ако се заема... бих желал да го направя почти "military" вариант, здраво и "дълговечно"...

Няма да е зле, да може да се възпроизвежда и от ентусиасти, които никога преди не са правили нещо подобно... Така лесно може да се помогне на повече Хора едновременно, като лесен вариант за мултиплициране.

Върти Ми се вече в главата това Устройство... Вие тук ме запалихте с Теми, които и така са тлеели в Мен, чакайки "изява"...

Ще се върнем на Темата по-късно... нека само планирам Време за това. Благодаря!

gomi
Мнения: 434
Регистриран: 18 ное 2014 17:25
Местоположение: майна таун

Re: Уред за лечение на зъби.

#6

Мнение от gomi » 24 ное 2017 21:21

Направи го да генерира 2,5КHz -тази честота има най много хармоници и покрива много гадини Cheers
IT'S RIGHT THERE IN FRONT OF YOUR EYES!
John BEDINI

bluesky

Re: Уред за лечение на зъби.

#7

Мнение от bluesky » 25 ное 2017 00:09

Благодаря, gomi, за съвета!

Аз, (само да мога да отделя Време И за това устройство)... преди да започна, на етап Планиране, може пак да продължа по Темата, от това място нататък...

...(или да се направи такъв "генератор", че да "фризнем" Времето)... и да има Време за всичко... хе, хе, хеее...

bluesky

Re: Уред за лечение на зъби.

#8

Мнение от bluesky » 09 дек 2017 13:34

Добър Ден на ВСИЧКИ!

Относно заппер-чето - блазни Ме мисълта да го планирам, както на Батерия, така и с възможност за подключване алтернативно на Адаптер, (220 V (ac) - 9 V (dc)), например...

Хулда Кларк ИЗРИЧНО твърди, че "може би "работи", както работи... точно благодарение на Батерията... Дали би могло да се приемат думите и за "последна инстанция", или е достатъчен Правия Ток, независимо, дали се получава, вследствие на Батерия, или с Адаптор...?

Естественно, от инженерна гледна точка, разлика между "двата вида ток" НЯМА... Интересно как стои въпроса от гледна точка на оргонните представи за Енергия, носител и пр. атрибути на едно разбиране на по-дълбоко ниво...?
(В момента съм на ниво "планиране" на Уредчето...) и бих желал да се осветят всички подробностти, дори само с Учебна цел... Всяка концентрация би имала Смисъл, дори за толкова. наглед просто Устройство...

Вашето мнение, Колеги?

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Уред за лечение на зъби.

#9

Мнение от Philip » 09 дек 2017 15:33

Обсъждали сме го няколко пъти тук.
Тока от галваничен източник е различен от "изправения" ток, от статичното електричество, от земния ток, от оргонния ток и от всеки друг вид ток, за който се сетиш Hola
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Уред за лечение на зъби.

#10

Мнение от hyparh » 09 дек 2017 16:33

Йеп. Различните източници на ток произвеждат ток с различни характеристики. Разликите са от фино (ефирно) естество и в повечето случаи не могат да бъдат засечени от обикновени измервателни уреди.

Примери, при които разликата се вижда с просто око:

1. Захранване на ТХО първо от адаптер, после от акумулатор. При еднакви стойности на напрежението и тока, разликата в получената дъга е очевидна - при акумулатора става по-голяма и по-плътна.

2. Дъга, получена от фотоволтаик. При окъсяване на електродите при 20-тина волта от фотоволтаици, се получава ел. дъга, съпоставима с тези типични за няколко киловолта. Това нещо никой друг източник на DC не може да го направи при такова ниско напрежение. Очевидно токът от фотоволтаици е различен.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Отговори

Върни се в “Биорезонансна терапия”