Баланс на енергиите

Отговори
Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Баланс на енергиите ВАЖНО

#1

Мнение от Philip » 24 ное 2014 05:39

Вече покрай нас се появиха много само положителни устройства. Тоест такива, които излъчват добър по общоприетото мнение заряд.
Когато устройството е балансирано ( както си му казвам аз ) - да има в него и отрицателна, и положителна компонента - всичко си е наред. То самостоятелно се калибрира спрямо мястото, на което е сложено.
Когато обаче имаме устройства, които излъчват само едната енергия, нещата стават опасни!!! Wonky
Обяснението е просто.
Когато се премине някаква граница, те предизвикват в хората и околното пространство сгъстяване на противоположната енергия.
Такъв е един от принципите, по които работи нашият свят. Известен е както като "баланс между Ин и Ян", така и като "Принцип на махалото", "Прекален светец и богу не е драг", а и с още много други имена според това, кое течение на знанието говори за него.

Всеки обект или творение има енергетика, която е характерна само за него.
Когато единия тип енергия премине граница, ( която си има определени стойности, различни за всяко нещо или човек ) се задействат принципи, увеличаващи обратната енергия така, че обекта да влезе в нормалната за него хармонична среда, която осигурява съществуването му.
Примери около нас много и всеки, който се замисли, ще ги види и намери.

Та с всичките тези приказки искам да кажа едно - всяко прекаляване с енергии (независимо положителни или отрицателни) води до появата и проявата на обратните.
С други думи - енергетизирате къщата си или себе си в повече "положително". Това веднага води до появата на гадости около вас, които засягат всичко около вас - коли, къщи, хора. ...И това не е за "лошо". То е просто част от принципите на света ни, които се стремят да ни спасят по действащите Природни закони.
Или както се изрази скоро Гоми - Баланса му е майката
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Баланс на енергиите ВАЖНО

#2

Мнение от Philip » 24 ное 2014 05:59

В тази връзка - просто обяснение на нещата, които ни се случват сега - и във форумите, и в личния ни живот.
Кадуцеус преди време беше написал, че нормалната енергетика на средно статистическия човек по неговата скала е около + 5,3
Временно тя може да се надвиши, което ще помогне на организма. Но постоянното + енергетизиране води до появата и проявата на най-различни сили, стремящи се да ни опазят. За съжаление се проявяват както като неразположения и лошо настроение, така и като проблеми на хората и предметите около нас. С две думи - всичко, което е отрицателно за нас! ...И всичко това е само и само да ни върне в нормална за човека енергетика!
В момента примерно Асен отчита енергетика на тялото си над +9. Резултата го виждате сами!
Всички, които имаме силни положителни устройства около себе си, имаме постоянна енергетика доста в плюс от нормалното и реакцията на Природата ни засяга. Както като физически проблеми, така и като яд, нерви, разваляне на нещата около нас и каквото още се сетите, което ще е отрицателно за нас. Така Природата се стреми да ни опази от самите нас.
Така че ако и вие след придобиването или направата на някакво устройство забележите влошаване на обстановката около вас като чувства, здраве и нови проблеми - Бъдете сигурни, че то ви е дошло в плюс - на вас или на пространството около вас.
Не казвам да се отказваме от устройствата, а да намерим начин да балансираме енергетиката - собствената и на пространството около нас :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Баланс на енергиите ВАЖНО

#3

Мнение от icrow » 24 ное 2014 09:46

Както винаги си прав. Един нагледен пример за мен е последния ми най успешен оргонизатор, който представлява сблъсак на еднакви по сила негативно и позитивно поле и от средата изтеглям силно позитивно поле, което облъчва въздуха, за да вземе превес, но отдолу си се вихрят двата вихъра балансирано (си мисля де :)) )
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))


Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Баланс на енергиите ВАЖНО

#5

Мнение от Philip » 24 ное 2014 20:13

Айкроу,
За коли ли си го мислил или за домашно ползване?
Аз трябва да поработя още върху разхода на колата, така че ще съм ти благодарен за всяка подсказка :)
Той беше ли ти на колата при дългия път? По-точно - той ли ти захранваше медната спирала?
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Баланс на енергиите ВАЖНО

#6

Мнение от icrow » 24 ное 2014 20:24

Ами това от известно време е варианта който ползвам. Обаче не стават нещата ако се подават и двете енергии на въздуха. Разбира се, че ще ти помогна. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Баланс на енергиите ВАЖНО

#7

Мнение от Philip » 24 ное 2014 20:33

Благодаря ти! :)
Като си направя металния и медния завихрители - ще свирна за помощ от приятел :)
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Баланс на енергиите ВАЖНО

#8

Мнение от icrow » 24 ное 2014 20:40

За сега не бързай с завихрителите. Виж си първо ЛС :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
ivchak
Мнения: 498
Регистриран: 25 ное 2014 20:53
Местоположение: ВАРНА

Re: Някои модификации на хармонизатора на Слим Спърлинг

#9

Мнение от ivchak » 02 дек 2014 22:46

Здравейте колеги, тъкмо зададох един въпрос за хармонизаторите във форума на Гаража, и искам да потърся и вашето мнение на същият въпрос :) Копирам въпроса си от там без изменения "От доста време се каня да питам какъв е смисълът от силните хармонизатори - ще питам и на двата форума Doh По едно време даже и аз се бях хванал да ги усилвам :) Ако слушаме Наумкин , човека казва че силната положителна енергия също убива(вероятно е имал предвид че е вредна), затова всичките му у-ва които познавам излъчват колкото нормалната човешка енергетика, по слабо или малко по-силно .А ние какво правим -колкото по -силно, толкова по-добре Angry Ако за устройства обработващи гориво това е оправдано, за у-ва влияещи на човешката енергетика (и не само) мисля че е даже вредно. Не мога да твърдя , но е напълно възможно някой да е поел контрол над нашите хармонизатори(поне тези на които има снимки в нета) и да ги използува за свои цели - включително и срещу нас . Преди 3-4 години на един руски сайт стана дума за хармонизатора на Слим и веднага един двама (доста напред в духовното развитие) ревнаха че товае у-во за манипулация(зомбиране) на хората.Та се чудя дали като правим по-силни хармонизатори които не можем да управляваме и контролираме не си правим харакири - с добри намерения Doh Doh Doh "

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Някои модификации на хармонизатора на Слим Спърлинг

#10

Мнение от icrow » 02 дек 2014 23:30

Аз съм съгласен напълно с теб и с Филип! А хармонзиатора на Кадуцеус го изкарах доста по слаб от колкото той го изкарва. Не че има значение измерването ми де. :)) Но не мога да разбера някакво съревнования все едно трябва да има?! Не вярвам първокласниците от този форум да представляваме заплаха. :)
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Енергиен баланс и начин на ползване на оргонни у-ва”