Моля измерете ми - Хармонизатори

Отговори
Tyon

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#21

Мнение от Tyon » 07 яну 2017 14:18

Здравейте , благодаря за бързия отговор !
По ред на въпросите :
Philip - в черния има стомана като основа , малко мед и гранат

Icrow -благодаря за бързото мерене, нов съм в тези неща , какво значи'' Отгоре е'' ? А за кристала под обърнат не зная какво влагаш, ползвал съм двувърх шип, който би трябвало да действа и в двете посоки, на някои съм ползвал и едновърхи шипчета , които съм привързал с медна намотка, така че да има едно сочещо нагоре и едно на долу.В такъв случай намотката играе ли роля ?

Bob - това е хубава идея , ще потърся такива части и когато отлея ще кача снимка :)

ето и още няколко , първия е черния без цветето на живота
IMG_0162.JPG
IMG_0185.JPG
IMG_0340.JPG
IMG_0371.JPG
IMG_0375.JPG
Последния не се получи( или пък се получи както е трябвало да стане!) . Трискелиона ми потъна леко. Технологично съм наясно защо стана , но съм на мнение ,че оргонита си знае кое и как и точно така си намества нещата :))) звучи малко откачено. Не ги редя с прецизност нито камъните нито отделните метали, оставям всичко да се разпредели както само си намери мястото.
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#22

Мнение от Philip » 07 яну 2017 15:04

Забрави всичко, което е желязо!
То поглъща енергията в себе си!
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#23

Мнение от icrow » 07 яну 2017 15:22

Принципно кристалите от едната страна са + от другата - обикновено по широката част е - по тесната + но не е задължително. Отгоре на оргонизатора е отгоре часта, която се вижда от долу е часта на която лежи. confus
Би трябвало тесната част на кирстала да сочи нагоре! Понякога две концентриращи и излъчващи неща едно до друго се неутрализират. В общи линии е като готвенето. Трябва да се слагат неща които се сагласуват и си вървят едно с друго. Не може на манджата да сложиш и сол и захар и каквото видиш в хладилника, колкото и красиво да заизглежда манджата няма да става за ядене. :) За това трябва да може човек да си служи с махалото поне поляритет да отчита. Иначе може и лошо да направиш на този на който ще го дадеш!

1-350
2-390
3- пак оргоре - отдолу 320
4- цари някакъв страхотен хаос.
5- пак малко хаотично, но по добре. В центъра има лъч 980, което за оргонит си е направо доста. Обаче около него - и малко се губи действието. Предполагам, че ако се сложи трискелиона в средата и през него минава кристал като трискелиона е по средата му ще е по добре.

Като цяло според мен хармонизаторите не са много хармонични като устройства. С всичките си малки ъгловати в различни посоки насочени частици. Така ги виждам аз нещата. Но е едно хубаво начало да почне човек да се занимава с такива неща. Ако имаш въпроси питай. Тука сме все добри ипомагащи хора :))
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))


Tyon

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#25

Мнение от Tyon » 09 яну 2017 23:42

едно намигване ;)
шевици-елбетица кърджали.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#26

Мнение от Philip » 10 яну 2017 06:25

А казано в прав текст?
Наблюдавам Анализирам Променям

Tyon

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#27

Мнение от Tyon » 10 яну 2017 10:21

Казано в прав текст - българска шевица , за която се говори и пише, че има закодирани енергийни свойства. В случая използвана свастика, стилизирана със спирали. За пафтите се говори , че създават торсионно поле около кръста и детеродните органи на жената, като по този начин действат ползотворно. Някой пробвал ли е да измери силата на Бг шевица? Прикачих една снимка , за да проверим какво излъчване имат тези спирали по дрехите, които в миналото са носили хиляди българи.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#28

Мнение от icrow » 10 яну 2017 21:09

Поне от тази снимка няма нищо. Може би бродирано ще е по различно :?
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Tyon

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#29

Мнение от Tyon » 11 яну 2017 15:44

От днес
DSC05608.JPG
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Моля измерете ми - Хармонизатори

#30

Мнение от icrow » 11 яну 2017 22:29

Неутрално с що годе силен потенциал
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Отговори

Върни се в “Хармонизатори”