Болка

Прости, но действащи начини за бърза помощ при различни проблеми. Само за лично изпробвани неща!
Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Болка

#11

Мнение от hyparh » 26 яну 2017 14:53

http://styleglassbg.com/od/viewtopic.php?f=18&t=97

Айкроу, може би са направили снимката веднага след като са сложили водата отгоре му, без да има време тя да се зареди.

В този си вид е доста орязана технология, мен винаги ме е привличал оригиналния вариант на Лаковски, който е много мощно целително устройство от ранга на лампата на Райф. За пълния спектър на излъчване, пръстените трябва да са максимално свободни (привързани само с нишки/конци един към друг), за да могат да трептят добре при възбуждане с теслова осцилираща верига с разрядник.
Някой път трябва да отворя тема в интересните устройства за изследване специално за MWO (Multiple Wave Oscillator) :)
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Болка

#12

Мнение от icrow » 26 яну 2017 20:16

Може и като престои да се зареди, но според мен лъча не минава дали през стъклото или през водата нз. Вероятно ако захлупи с него чашата ще е по добре.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Болка

#13

Мнение от Philip » 18 апр 2017 09:33

Това алуминиево фолио си е голям кеф sunny
От вчера ме хвана гръбнака, ама чак днес се сетих за фолиото 1ke :))
За няма и толкова - забравих, че ме е болял Up! Worship
Наблюдавам Анализирам Променям

Потребителски аватар
Спиридон
Мнения: 1938
Регистриран: 18 ное 2014 10:03
Местоположение: "живее" в София

Re: Болка

#14

Мнение от Спиридон » 19 апр 2017 10:29

При мен първия път не проработи така, даже ме заболя повече, но пробвах пак и при втория и следващите вече работи и спира болката до няколко минути.
Ако го ползвам на кръста, мястото се загрява и после много по-лесно се освобождават прищипвания.
"С мозъка човек мисли, че мисли.
Освен това той се ползва за главоболие.”

Потребителски аватар
hyparh
Мнения: 4317
Регистриран: 18 ное 2014 14:26
Местоположение: Нови хан

Re: Болка

#15

Мнение от hyparh » 27 фев 2019 09:56

Не знам дали някой е пробвал да третира изгаряне с магнит :) Аз пробвах наскоро и определено си мисля, че имаше доста силен положителен ефект.
Парнах се с поялника и повърхностния слой на кожата побеля, като мястото след това стана болезнено и чувствително при докосване - знаете как е. Нищо особено, но това беше подходящ момент да изпробвам тази техника, за която ми хрумна преди време докато правих преводите по J. Cater.
Става въпрос за това:
hyparh написа:
15 авг 2017 21:55
9. Екстремно нагорещено тяло излъчва ултра-висока концентрация от високоскоростни меки електрони от много различни видове. Когато друго тяло осъществи контакт с нагорещеното, то моментално бива импрегнирано с тези частици, които разкъсват молекулярните му връзки. Повечето щета се нанася от по-твърдите електрони, освободени от меките, които проникват в материята и дезинтегрират.
Същата вечер взех силния си неодимов магнит (мисля беше със сила 23кг) и го сложих на изгореното, като от време на време редувах полюсите и извършвах бързи движения с магнита над кожата, за да раздвижа и "отскубна" заседналите в кожата (поне теоретично) заряди. Взе, че подейства много добре :) Студенината на магнита със сигурност също е допринесла за облекчението, но на другия ден чувствителността просто беше изчезнала. Можех да пипам и дори търкам петното без да усещам никаква болка.

Ако ви се случат такива парвания, пробвайте. С обикновен магнит също ще работи. Просто в конкретния случай е необходимо магнитно поле, което да извади твърдите увреждащи тъканта заряди.
Може да се изпробва и при слънчеви изгаряния.
Най-постоянното нещо е промяната.
Незавършените дела отнемат енергия, а завършените - дават.
Когато енергията се натрупа достатъчно, започва процес на създаване.

As above, so below.

Потребителски аватар
icrow
Мнения: 6544
Регистриран: 17 ное 2014 11:04

Re: Болка

#16

Мнение от icrow » 27 фев 2019 21:11

С възел на мировинг много добре става. Иначе белтък и още нещо се бъркаше и се маже. Даже не оставало белег.
С мързел към прогрес. :))
my logic is undeniable :))

Потребителски аватар
Philip
Мнения: 5596
Регистриран: 15 ное 2014 11:31
Местоположение: Около Мадарския конник :)
Контакти:

Re: Болка

#17

Мнение от Philip » 28 фев 2019 06:06

Ценно за разбиране на принципите на нещата :) :) :)
Наблюдавам Анализирам Променям

mitakl
Мнения: 30
Регистриран: 03 ное 2017 19:34
Местоположение: SZ

Re: Болка

#18

Мнение от mitakl » 28 фев 2019 22:36

За ставни болки съм доволен от компрес (може до 3 пъти дневно за по 1/2 до 1 час) с 3% кислородна вода. По метода на проф. Неумывакин. Първо пробвах на малък участък от кожата - до 1-2 часа не се зачерви и реших, че мога да продължа и повече.
Братушката от линка по-долу го е обяснил добре:


Отговори

Върни се в “Здраве”